Balkonda Sevişme ve Avcı'nın Aşkları!

Balkonda Sevişme ve Avcı'nın Aşkları!
Hanefi Avcı'nın gülü Kezban Küçük NTV'ye konuk oldu ve herkesi şaşkına çevirdi. Akıllara Şahan ve Berrak Tüzünataç geldi..

Berrak Tüzünataç ve Hanefi Avcı

Türkiye’nin en güzel genç kızlarından Berrak Tüzünataç, son dönemde oyunculuğuyla öne çıksa da aslında bir manken ve fotomodel.
Yani magazin dünyasının en ünlü simalarından birisi. Recep İvedik karakteriyle Türkiye’de herkesin tanıdığı Şahan Gökbakar’la bir evin balkonunda uygunsuz biçimde yakalandı ve fotoğrafı medyaya yansıdı.

Berrak Tüzünataç, magazin dünyasının bir ferdi olmasına rağmen bu olaydan sonra adeta inzivaya çekildi ve aylardır ortalarda gözükmüyor. Tüzünataç, ortaya çıkabilir ve “ben de bekarım, Şahan da bekar size ne” diyerek Magazin dünyasının da verdiği esnek hayat tarzının rahatlığıyla konudan sıyrılabilir, ya da hiçbirşey olmamış gibi davranabilirdi.

Ancak bir fotomodel, manken ve oyuncu olmasına, kendisi de Şahan da bekar olmasına rağmen böylesine bir olay Tüzünataç’ı rahatsız etti ve uzun süredir ortalarda yok.

HANEFİ AVCI’NIN GÜLÜ

Magazin dünyasının bir ferdi bile böyle davranırken, Hanefi Avcı’nın yasak aşkı Kezban Küçük’ün rahatlığı şaşkınlık yarattı. Bir öğretmen olan ve her gün küçük çocukların karşısına çıkıp “eğitim” veren Küçük, NTV canlı yayınına çıktı ve inanılmaz bir pervasızlıkla kendisi evliyken başlayan yasak aşklarının iki yıldır nasıl devam ettiğini, Necdet Kılıç’ın evinde “baş başa” nasıl kaldıklarını, kendi 13 yaşındaki kızı Ataköy’deki evindeyken evli bir erkek olan Hanefi Avcı’yla nasıl buluştuklarını bir bir anlattı.

Magazin dünyasında bile evli ve çocuklu birinin, başka evli ve çocuklu biriyle iki yıldır yasak aşk yaşadıkları itirafı ne canlı yayında ne de başka biçimde itiraf edilmedi.

Ancak Hanefi Avcı’nın ve yasak aşkı Kezban Küçük’ün XX-LARGE boyutundaki rahatlığı çıtayı Magazin dünyasındakilerin bile ulaşamayacakları bir noktaya çekti.

Bir öğretmen olan Kezban Küçük, magazin dünyasının en hızlı tiplerinin bile yanından geçemeyeceği şu açıklamaları hem de canlı yayında yaptı:
- İlişkilerinin kendisi de Hanefi Avcı da evliyken başladığını, bunun başlangıç tarihinin de iki yıl öncesine dayandığını açıkladı.

- İlişkileri başladıktan çok sonra geçtiğimiz Haziran ayında boşandığını söyledi. Yani dolaylı olarak yaklaşık 1,5 yıl gizli ilişki yaşadıklarını ilan etti.
- Necdet Kılıç’ın evinde buluşmaların, “sadece o ve ben vardık, başbaşaydık” şeklinde açıkladı. Aynı evde baş başa bu buluşmalar da ikisinin evli olduğu 1,5 yıl öncesine denk geliyor.

- Kızını Avcı tutuklandıktan sonra babasının evine gönderdiğini açıkladı. Bilindiği gibi Avcı tutuklanmadan önce son geceyi Kezban Küçük’ün evinde geçirmişti. Yani Kezban Küçük 13 yaşındaki kızı evdeyken evli sevgilisi Hanefi Avcı’yı “eve almış”.

Böylece birbirlerine “gülüm” diye hitap eden Hanefi Avcı ve Kezban Küçük çifti Magazin dünyasına yepyeni bir standart getirdiler.
Artık bekar kızların başka bir bekar erkekle balkonda sarmaş görüntüleri “out”; evli birinin, evli başka birini küçük kızı içerdeyken “eve alması” ve beraber sabahlamaları “in”

Postmedya

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com