Bamba gün sayıyor

Bamba gün sayıyor
Yönetim, Fildişili stoperin işini bitirdi. Ufak pürüzlerin de giderilmesinin ardından, Sol Bamba'yla da ön protokol imzalanacak.
Bordo-Mavililer, transferde ikinci bombayı Sol Bamba’yla patlatacak. Hem Fildişili oyuncuyla, hem de kulübü Leicester City’le anlaşma sağlandı.

Ödeme planı konusunda ufak pürüzlerin kaldığı ancak bunların kısa süre içerisinde aşılacağı öğrenildi. Bu pürüzler de aşıldıktan sonra yönetim, Yasin Öztekin’de olduğu gibi Bamba’yla da ön protokol imzalayacak. 27 yaşındaki futbolcu tatilini tamamladıktan sonra Türkiye’ye gelecek ve kendisine İstanbul ya da Trabzon’da imza töreni düzenlenecek.

Yönetimin Bamba’da karar kılmasındaki en önemli etken Zokora oldu. Başarılı stoperin adı gündeme geldiğinde Zokora kendisine kefil olarak, “Saha dışında da çok iyi birisi. Gelişime açık, mevkisinde istikrarlı ve oyun zekası yüksek. Ayrıca son derece disiplinlidir. Uyum sorunu yaşayacağını da sanmıyorum zaten bu konuda ona yardımcı olurum” ifadelerini kullanınca, Bamba listenin ilk sırasına yerleşti. (SNK)

Fanatik
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com