Ban Ki-Mun'dan "Gangnam Style" dansı!

Ban Ki-Mun'dan "Gangnam Style" dansı!
BM Genel Sekreteri Ban Ki-Mun, ''Gangnam Style'' şarkısı ile üne kavuşan PSY’ı makamında kabul edince ortaya renkli görüntüler çıktı.

BM Genel Sekreteri Ban Ki-Mun, ''Gangnam Style'' isimli parça ile dünya çapında üne kavuşan Koreli Parc Jae-Sang'ı (PSY) kabul etti.
 
Video paylaşım sitesi Youtube'da izlenme rekorları kıran şarkıcı ile New York'taki BM Genel Merkezi'nde bir araya gelen Genel Sekreter Ban, "Biraz kıskandığımı kabul etmeliyim. İki gün öncesine kadar dünyadaki en ünlü Güney Koreli bendim. Şimdiyse ikinci planda kaldım" diyerek şaka yaptı.
 
"Gangnam Style"
adlı şarkısı ile dünya çapında üne kavuşan PSY ise gazetecilere dünyanın birinci ve ikinci en ünlü Kore vatandaşını yan yana görüntüleme olanağına sahip oldukları için çok şanslı olduklarını söyledi. 
 
Görüşme sırasında Genel Sekreter ve PSY, birbirlerine övgüler yağdırdı.
 
Ban, PSY'nin ünlü dans figürlerinden birkaçını sergilerken PSY de "Ban, tüm Korelilerin kalbinde yer alan biri. O en iyiden bile en iyi. Burada olmak ve onunla konuşmak, büyük gurur. Öyle ki Billboard'a iki numaradan girdiğimde bile bu kadar heyecanlanmamıştım" dedi. (CTK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com