"Bana göre o pozisyon...."

"Bana göre o pozisyon...."
MHK Eski Başkanı Bülent Yavuz, Antalyaspor - Beşiktaş maçındaki kritik pozisyonu yorumladı...

Sansürsüzhaber / Özel - Spor Toto Süper Lig'de Medical Park Antalyaspor ile Beşiktaş arasında oynanan karşılaşmada oldukça kritik bir pozisyon yaşandı. Sağ kanattan ceza sahasına giren Ali Tandoğan arka direk bölgesine ortasını yaptı. Necati'nin altıpas solundan kayarak şutunu Cenk kale çizgisi üzerinden çıkardı. Kırmızı beyazlı ekip, top çizgiyi geçtiği için gol sevinci yaşarken; hakem Halis Özkahya ise yardımcısıyla göz göze geldi ve 'devam' kararı verdi.

Bu kritik kararı, MHK Eski Başkanı Bülent Yavuz, sansürsüzhaber'e değerlendirdi. İşte Bülent Yavuz'un açıklamaları :

"Bu tip pozisyonlarda verilen kritik hatalar maalesef maçın önüne geçiyor. Bana göre de pozisyon net bir şekilde goldü. Yardımcı hakem geç kaldı ve göremedi. Hakem doğru yerdeydi ama onun açısından çok talihsiz bir pozisyon oldu. Hakemler kritik pozisyonları bulmak için vardır. İyi konsantre olan hakem görür. Her şeyi yardımcı hakemlere yıkmak da doğru değil. Türkiye'de bir tane hakem çıksın ve kendi hür iradesiyle kendi fikrini beyan etsin. Bana göre pozisyon goldü. Maç sonrası da, bu pozisyonun maçın önüne geçeceğini düşünüyorum."

Haber : Emrah KARALİNÇ

Yasal Uyarı : Bu haber sansürsüzhaber.com'un özel haberidir. Kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. Yayınlanması halinde cezai yaptırım uygulanacaktır.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com