'Bana iftira atılıyor'

'Bana iftira atılıyor'
Beste Bereket'ten 'Leyla ile Mecnun' setindeki kavgayla ilgili ilk açıklama...

Popüler dizi 'Leyla ile Mecnun'un Leyla'sı Ezgi Asaroğlu'nun rol arkadaşı Ushan Çakır tarafından darp edilmesiyle ilgili haberlerde yine aynı dizide rol alan ve Çakır'la sevgili olan Beste Bereket'in adı 'azmettirici' olarak geçmişti.

Konuyla ilgili olarak ilk kez konuşan Bereket, kendisine iftira atıldığını ve avukatı aracılığıyla açıklama yapacağını söyledi.

ASAROĞLU'NUN İDDİASI
Ezgi Asaroğlu, menajeri Müge Ulusoy aracılığıyla yaptığı açıklamada Ushan Çakır'ı, 'Leyla ile Mecnun'da görme engelli Zeynep karakterini canlandıran sevgilisi Beste Bereket'in (30) azmettirdiğini iddia etmiş ve açıklamada şu ifadeler kullanılmıştı:

"Sete sonradan dahil olan Beste Bereket tarafından zaman zaman sebebi bilinmeyen sataşma ve tehditlere maruz kalan Ezgi Asaroğlu, Beste Bereket'in olay günü yinelenen tehdidinin ardından birkaç saat sonra, Beste Bereket'in azmettirmesi sonucu sete gelen, aynı zamanda Beste Bereket'in sevgilisi olan diğer oyuncu Ushan Çakır tarafından tüm set ekibinin ve oyuncuların önünde ağır saldırıya uğratılmıştır. Konu yargıya intikal ettirilmiştir. Ezgi Asaroğlu'nun darp raporuyla da kanıtlanan fiziksel ve ruhsal acısı ve mağduriyeti söz konusudur. Bu utanç verici olaydan kaynaklanan derin üzüntümüzü paylaşırız."

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com