Bana partini söyle sana kim olduğunu söyleyeyim

Bana partini söyle sana kim olduğunu söyleyeyim
Soyadı Saygılı ama milli iradeye saygısız. Halkın tepkisi her geçen gün artıyor

AKP’nin Kırıkkale belediye başkan adayı Mehmet Saygılı, seçimin sonucunu 3 ay önceden ilan etti.

AKP’nin Kırıkkale belediye başkan adayı olan Mehmet Saygılı şimdiden kendini ‘başkan’ ilan etti. Anketlerde “AKP’nin en başarısız belediye başkanı” çıktığı için üstü çizilen mevcut başkan Veli Korkmaz’ın yerine Mehmet Saygılı aday gösterildi. Geçen hafta Başbakan tarafından ismi açıklanan Saygılı, seçim çalışmalarına hızlı başladı.

ARAÇLARA YAZDIRDIKırıkkale sokaklarında AKP’nin belediye başkan adayı için giydirilen arabalar gezdiriliyor. Ancak iddiaya göre AKP’li Saygılı, 30 Mart 2014 tarihini beklemeden kendini başkan olarak göstermeye başladı. Saygılı için hazırlanan arabalarda “AKP Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı” ifadelerine yer verildi.

“SAYGISI KALMADI”

AKP’li adayın tavrı, Kırıkkale halkı tarafından tepkiyle karşılandı. İnternette paylaşılan fotoğrafların altına “Saygılı’nın saygısı kalmadı” yorumları yapılıyor. 2009 yerel seçiminde AKP’nin adayı yüzde 31. DP’nin adayı ise yüzde 28 oy almıştı. Üç puan farkla seçimi kaybeden DP’nin adayı Mahir Yılmaz şimdi SP’den aday oldu. Seçimin SP ile AKP arasında geçmesi bekleniyor. (LAK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com