Bandırma’da Akillere şok!

Bandırma’da Akillere şok!
Balıkesir'in Bandırma İlçesi'ne gelen Akil İnsanlar Heyeti'nin Marmara Bölgesi Grubu'nu, Türkiye Gençlik Birliği mensubu bir grup protesto etti.

Balıkesir’in Bandırma İlçesi’ne gelen Akil İnsanlar Heyeti’nin Marmara Bölgesi Grubu’nu, Türkiye Gençlik Birliği mensubu bir grup protesto etti. Akil İnsanlar Heyeti tepki üzerine vatandaşla yapılacak toplantıyı iptal etti.

Akil İnsanlar Heyeti Marmara Bölgesi Grubu üyesi Mustafa Armağan, Ali Bayramoğlu, Levent Korkut ve Prof.Dr. Mithan Sancar Bursa’nın ardından bugün karayolu ile Balıkesir’in Bandırma İlçesine geldi. Bandırma Kaymakamı Ali Mantı’yı makamında ziyaret eden grup üyelerinden Ali Bayramoğlu, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

“TEPKİ GÖSTERENLERİ ÖNEMSEMİYORUZ”

Bu süreçte komisyona görev yaptırmak istemeyen bazı grupların olduğuna dikkat çeken Ali Bayramoğlu, “Hakarete, şiddete dayalı toplantı yaptırmamaya çalışan kimi gruplar var. Onları siyaset içinde algılamıyoruz. Onların da küçük gruplar olduğunu, varlığımızı delil olarak kullanıp biraz seslerini oradan yükseltmeye çalıştıklarını görüyoruz. Dolaysıyla bu grupları siyaseten çok önemsemiyoruz” diye konuştu.

VATANDAŞLA BULUŞMA İPTAL EDİLDİ

Kaymakamlık ziyaretinin ardından merkezde bulunan restoranda yemek yiyen Akil İnsanlar heyetini, Türkiye Gençlik Birliği mensubu bir grup, Türk bayraklarıyla protesto etti. Slogan atan gençler adına konuşan Tahir Köse, toplantıya AKP yandaşları ve işadamlarının davet edildiğini iddia etti.

Protestoların devam etmesi üzerine Akil İnsanlar Heyeti ilçe merkezindeki bir kafede yapılacak olan vatandaşlarla buluşma toplantısını iptal etti. Akil İnsanlar Grubu, sivil toplum örgütü temsilcileri ile Etibank Sosyal Tesisleri’nde bugün görüşecek. (IUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com