Banka Kapısını Açık Unutunca!

Banka Kapısını Açık Unutunca!
Antalya'da bir banka şubesi personeli, kapıyı açık unutup öğle yemeğine gitti..

Konyaaltı Caddesi'ndeki bir banka şubesinin çalışanları, öğle arasında şubenin kapısını kilitlemeden bankadan ayrıldı. Para yatırmak için bankaya gelen Ahmet Şefik Sümer adlı müşteri, içeride bir süre çalışanları aradı. Bankada kimsenin olmadığını gören Sümer, şube yakınındaki bir esnaf arkadaşını da yanına alarak bankaya geri döndü.

Yaklaşık 15 dakika boyunca arkadaşıyla birlikte binada gezinen Sümer, para kasalarını ve masalar üzerinde duran müşterilere ait belgeleri cep telefonuyla görüntüledi.

Sümer, kapısı açık bırakılan bankada kimseyi göremeyince şaşkına döndüğünü belirterek, gezinirken güvenlik kameralarının kendisini görüntülediğini söyledi. Sümer, “İçeri girdiğimde hiç kimse yoktu. Görevliler gelir diye bir süre bekledim. Ancak gelen giden olmayınca biraz da kuşkulanarak bankadan çıktım. Bir arkadaşımı yanıma alarak yeniden bankaya geldim” diye konuştu.

Yaklaşık 15 dakika boyunca şube içinde gezindiklerini anlatan Sümer, “Bankada vakit geçirdikten sonra kapının önüne çıkarak beklemeye başladık. Bankaya girmek isteyenleri engelledik. Görevliler gelinceye kadar kapıda bekledik. Bizim yerimize kötü niyetli birileri olsaydı sanırım bankada para dolu kasa kalmazdı” diye konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com