Bankaların son oyununa dikkat!

Bankaların son oyununa dikkat!
Hesaplarında paralarının birden kaybolduğunu görenler diğer tüketicileri "Hesabınızı kontrol edin" diyerek uyardı.

Hesaplarında birden paralarının kaybolduğunu görenler sikayetvar.com'a gönderdikleri şikâyetlerle bankaların kendilerinden habersiz fon alımı gerçekleştirdiklerini ifade etti. Fon işlemleri sonrası bankaların kesintileri de bu kişilerin hesaplardan yapması olayın ortaya çıkmasına neden oldu.

"Hesaplarınızı kontrol edin"

Vatan gazetesinin haberine göre, "Hesabımdaki paramı habersiz fonda işletmişler" diyen tüketiciler gönderdikleri şikâyetlerle bankada hesabı olanları "Hesabınızı kontrol edin" diyerek uyardı. Yapılan şikayetler şöyle:"Banka benim bilgim ve onayım dışında hesabımda var olan parayı kullanarak fon alışı yapıyor. Yapılan fon alışı ve satışı ile oluşan vergi kesintileri de benim hesabımdan yapılıyor. Müşterilerin haberi olmadan bu işlemler yapılıyor. Paramızı nereye ve kime emanet edeceğiz? Hesaplarınızı kontrol ediniz."

"Maaşımı çekmek için gittiğimde hesabımdaki paranın eksik olduğu fark ettim ve internet şubesinden yapılan işlemleri kontrol ettiğimde bankanın benden habersiz fon işlemi yaptığını fark ettim. Haberim olmadan fon alım ve satışı yapıyorlar ve yatan avansımı eksik çekiyorum."

"Geçen gün internet bankacılığından hesabıma baktığımda hesabımda kullanılabilir param yoktu niye çünkü banka bana sormadan parayı fona yatırmış, aradığımda sizi menfaatiniz için dediler ne olursa olsun habersiz hesabıma müdahale ettikleri için kızgınım, en kıza zamanda bu konuyla alakalı bir yetkiliden özür bekliyorum."

"Bankadan kredi çektim. Hemen gerek olmadığı içinde hesabımda bıraktım. Hesabımda bulunan parayı fon adı altında işletiyorlar. Aradım söyledim şubeye baş vurmanız gerekli diyorlar. Hem suçlu hem güçlü siz bana sormadan hem hesabımdaki parayı fonda işletin, hem benim başvuru yapmadığım konu için bankaya gitmemi isteyin." (IUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com