Banu Güven ekranlara dönüyor

Banu Güven ekranlara dönüyor
NTV’den ani bir kararla ayrılan Banu Güven’in yeni adresi belli oldu. Güven artık Skytürk 360’da yer alacak.
Banu Güven, “bir bağımsız projeden teklif aldım. Hatta daha ilerisine geçtik diyebiliriz” dedi.
 
Medyaradar'da yer alan habere göre; yaklaşık bir buçuk yıldır ekranlardan uzak duran Banu Güven, Skytürk 360’ta ekranlara dönüş sinyali verdi. NTV’den ayrıldıktan sonra bir tek Skytürk’ten iş teklifi aldığını belirten usta spiker, mevcut teklifin kendisini heyecanlandırdığını söyledi.

Banu Güven, “bir bağımsız projeden teklif aldım. Daha ilerisine geçtiğimizi söyleyebilirim. Ekranda görmeyi özlediğiniz bir takım isimlerle birlikte olacağız” dedi.

BANU GÜVEN'LE UĞUR DÜNDAR AYNI KANALDA BULUŞUYOR!

Hilmi Hacaloğlu’nun “Uğur Dündar’ın ana haber bülteni sunacağı televizyon mu?” sorusu üzerine, “Uğur Dündar’la ilgili açıklamaları yapacak kişi ben olmamalıyım. Çok iyi bir iş bölümüyle hazırlık yapılan bir oluşum var. Zamanı gelince açıklaması olacaktır. Onun adına da bir şey söyleyemem. O kanalın kurucuları ve yöneticileri yapacaktır” yanıtını verdi.

GÜVEN YAKINDA BİRGÜN'DE

Banu Güven programda Birgün gazetesinde yazmaya başlayacağını da açıkladı. Birgün gazetesinin çok tartışılan Başbakan Erdoğan’ın ağzını bantladığı birinci sayfasından sonra yaşanan sorunların aşıldığını belirten Güven, “tekrar konuşuyoruz, arkadaşlarla. Önemli bir dönemden geçtiğimizi düşüyorum. Arkadaşlarla bugün de görüştüm bir süre sonra ben de dahil olacağım” dedi. (SAK)
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com