Banvit Ene ile uzattı!

Banvit Ene ile uzattı!
Banvit, Orhun Ene ile sözleşme yeniledi.

Beko Basketbol Ligi takımlarından Banvit, Baş Antrenör Orhun Ene ile olan sözleşmesini iki yıl daha uzattı. Banvit Kulübü Başkanı Özkan Kılıç, yaptığı açıklamada, sözleşmesi 2011-2012 sezonu sonunda bitecek olan Orhun Ene ile görüşerek yeniden anlaştıklarını söyledi.

Ene'nin sözleşmesinin 2 yıl daha uzatıldığını dile getiren Kılıç, ''Orhun Ene ile 3 sezondur uyum içinde çalışıyoruz. Kendisiyle 2009 yılında yapmış olduğumuz 3 senelik anlaşmanın son sezonunu yaşamakla birlikte yönetim olarak var olan sözleşmenin süresini uzatmak için girişimde bulunduk. Orhun Ene de bize teklifimizden memnun olduğunu ve daha uzun yıllar birlikte çalışmak istediğini belirtince bu işi fazla uzatmadan bitirmeyi uygun bulduk" dedi.

Orhun Ene'nin 2013-2014 yılına kadar takımın başında kalacağını sözlerine ekleyen başkan, "Hocamızla geçirdiğimiz sezonlar boyunca hem sportif başarı anlamında hem de genç oyuncularımızın gelişimlerini programlamak adına çok yol kat ettiğimizi düşünüyorum. Kulübümüzün, gelecek yıllarda Orhun Ene ile birlikte ivmesini daha da yükselteceğine olan inancım tam'' şeklinde konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com