Baransu AKP ve CHP'nin İstanbul adaylarını açıkladı!

Baransu AKP  ve CHP'nin İstanbul adaylarını açıkladı!
Mehmet Baransu'dan AKP ve CHP İBB adayları için şok iddialar da bulundu!
Taraf Gazetesi muhabiri Mehmet Baransu AKP'nin İstanbul adayının İzmir milletvekili, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım olduğunu iddia etti. Bununla da yetinmeyen Baransu Yıldırım'ın ekibini oluşturduğunu, büroları yavaş yavaş kurup çalışmalara başladığını twitter hesabından takipçileriyle paylaştı. Bilindiği üzere AKP'nin İstanbul adayı olarak Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış'ın adı sıkça geçiyordu. Mehmet Baransu ile Egemen Bağış'ın arasının bozuk olduğa da biliniyor.
 
Baransu CHP için de iddiada bulundu!
 
Dün usta gazeteci Uğur Dündar'ın dün CHP'nin İstanbul adayının Şafak Pavey olduğunu duyurmuştu. Baransu bu haberi gerçek olmadığını, CHP'nin İstanbul adayının belli olduğunu ve 10 Eylül'de açıklanacağını iddia etti. CHP'nin İstanbul adayının herkesin bildiği isim olduğunu söyleyen Baransu CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun o ismi partiden de sakladığını söyledi.
 
İşte Baransu'nun çok konuşulacak o twitleri:
 
 
Ak Partinin İst adayı Binali Yıldırım olacak. Ekibi, büroları yavas yavas kurup, calısmaya basladı. Bakalım sonanda surpriz olur mu?
 
Safak Pavey haberi dogru degil. Chpnin ist. Adayı belli. Eylul 10 gibi acıklayacaklar. KK adayı partiden de saklıyor. Herkesin bildigi isim (BCE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com