Baransu AKP'yi tehdit etti!

Baransu AKP'yi tehdit etti!
Bu daha başlangıç, bavul daha evde...
Bugün Taraf Gazetesi'nde Mehmet Baransu imzası ile çıkan " Gülen’i bitirme kararı 2004’te MGK'da alındı" başlıklı haber ses getirirken hükümet kanadından da konuyla ilgili tatmin etmeyen açıklamalar yapıldı. 2004 MGK'da alınan kararlar hiçbir AKP'li tarafından yalanlanamadı. AKP'li üst düzey yöneticiler kararlar alınmış, ancak uygulanmamaıştır açıklamasını yaptılar.
 
AKP-Cemaat çatışması devam ederken, Baransu'nun haberine AKP milletvekili Şamil Tayyar “Doğru Cemaati bitirme kararı 2004'de alındı; sonra emniyet cemaate bağlandı, dersane ve okul sayısı patladı, Ak Partiye kapatma davası açıldı. Fitneye destek verenleri görünce sorunun fitneciyle sınırlı olmadığı anlaşılıyor” şeklinde misilleme yaparken Mehmet Baransu da twitter'dan AKP'yi yine tehdit etti.
 
Baransu, Taraf Gazetesi'nin bir başka köşe yazarı Emre Uslu'ya "@EmreUslu Daha evdeki bavulu açmadım. Bu klasörde olan belgeydi:)" şeklinde twitt attı.
 
Baransu elinde yolsuzluk belgeleri olduğunu ima ederek "Kayınpeder ve eniştenle devleti soy. Buradan ahlak dersi ver. Yok öyle! Vergilerimin hesabını vereceksiniz hırsızlar." dedi.
 
Baransu elinde AKP'li yöneticilerin özel hayatlarıyla ilgili "Dubaide ve bir baska yerde efsanenizi bitirecek hangi pislige bulastınız ve birileri iki yıl once sizi tehdit edip kendi cizgilerine getirdi. Aralıkta açacağım sitede kasetler yayınlayacakmışım. Sitemde özel hayatın "ö" sü olmayacak." dedi. (BCE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com