Baransu başörtülü yazarları topa tuttu

Baransu başörtülü yazarları topa tuttu
Taraf yazarı Mehmet Baransu, operasyonla ilgili yazı yazmayan başörtülü kadın yazarlara çattı. Baransu, "iktidar yandaşlığında kaplan, yolsuzlukta sırtlanlar" diye yazdı.
Mehmet Baransu, son operasyonla ilgili hükümete ve iktidara yakın kadın yazarlara ağır bir şekilde yüklendi. 
 
"Ben bu kadar ar damarı çatlamış iktidar, hükümet gôrmedim" diyen Baransu, "Bakanların ses kayıtları ortada. Utanmadan halen konusup, başkalarini sucluyorlar" dedi. 
 
BÖŞÜRTÜSÜNÜ KİRLETMEYİN
 
Baransu'nun tepkisinden hükümete yakın gazetelerin başörtülü yazarları ile Taraf'tan ayrılıp Türkiye'ye geçen eski yoldaşları da nasibini aldı. Baransu, başörtülü kadın yazarlar ise "iktidar yandaşlığında kaplanlar, yolsuzlukta sırtlan" diye yazdı. Eski Taraf yazarları için ise "parayla yeni sahiplerinin sesi oldular" eleştirisinde bulundu. 
 
İKTİDAR YANDAŞLIĞINDA KAPLAN, YOLSUZLUKTA SIRTLAN
 
İşte Baransu'nun başörtülü kadın yazarlar için yazdıkları:
 
*Eskiden Ruhat Mengi bana bavulcu derdi. Şimdi minik başôrtülü Ruhat Mengi aynısını diyor Altın olayı twitlerime baksa da ortusunu kirletmese. Bu başôrtülü yazarlardan yolsuzluk, rüşvetle ilgili iki kelime duyduk mu? Hayır. Allahin ayetini de başôrtüsünü de üç kuruş icin kirletmeyin
 
*İktidar gazetelerindeki başôrtülü yazarlar üç kuruş daha fazla para kazanalım diye ôrtüyü kirlettiler. Basörtüsü denilince onlar akla giyo. İktidar yandaşlîgında Kaplanlar, yolsuzlukta Sırtlan.
 
*Başörtülü Hilaller, Nihaller, Halimeler, Elifler... Hırsızlık, rûşvet, yolsuzluk, bakan, egemen, zafer, muammer diyorum. Bir de örtü diyorum(DSE)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com