Barça'dan Kürt Açılımı!

Barça'dan Kürt Açılımı!
Barcelona Başkanı Sandro Rosell'e yakınlığıyla bilinen FIFA menajeri Bayram Tutumlu, Katalan temsilcisine hayranlığı ile bilinen Barzani ile Barça arasında gönül elçisi oldu...

Tutumlu, Erbil'de ziyaret ettiği Barzani'ye Barcelona Başkanı Rosell'in gönderdiği forma, kulüp flaması ve futbol topunu teslim etti. Üzerinde ismi yazılı olan ve Rosell'in imzaladığı 10 numaralı Barcelona formasını Bayram Tutumlu, ayrıca Mesut Barzani'nin bir Barcelona maçına Başkan Rosell tarafından davet edildiğini de iletti.

Tutumlu, kendisinin Türkiye doğumlu bir Kürt olduğunu belirterek, “Sayın Barzani, benim dünya futbolunda böyle bir pozisyonda olmamdan mutluluk duymuş ve beni makamında kabul etti. Kuzey Irak'taki futbolun gelişimine nasıl yardımcı olabileceğimiz konusunda bir görüşme yaptık. Futbol üzerine keyifli bir ziyaret oldu. Barcelona Kulübü Başkanı Sandro Rosell, benim arkadaşım. Kendisine Barzani'ye ziyarete gideceğimi söylemiştim. Mesut Barzani'nin hasta Barcelona taraftarı ve Messi hayranı olduğunu öğrendi. İmzaladığı formayı ve diğer hediyeleri benim aracılığımla Mesut Barzani'ye gönderdi. Ayrıca, bir mektup yazarak kendisini Barcelona'nın bir maçına davet etti” dedi.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com