Barcelona'dan mesaj var: "Asıl Maç Şimdi"

Barcelona'dan mesaj var: "Asıl Maç Şimdi"
Türk Hava Yolları’nın sponsoru olduğu FC Barcelona’nın dünyaca ünlü futbolcuları, geçtiğimiz günlerde Antalya’da gerçekleştirilen Türk Hava Yolları Yönetim Zirvesi öncesinde, Türk Hava Yolları’na, başarıya giden yolda anlamlı mesajlar iletti ve “Asıl Maç

Türk Hava Yolları’nın(THY) sponsoru olduğu FC Barcelona’nın dünyaca ünlü futbolcuları, geçtiğimiz günlerde Antalya’da gerçekleştirilen Türk Hava Yolları Yönetim Zirvesi öncesinde, Türk Hava Yolları’na, başarıya giden yolda anlamlı mesajlar iletti ve “Asıl Maç Şimdi” dedi.
THY’den yapılan yazılı açıklamaya göre, THY’nin sponsoru olduğu FC Barcelona’nın dünyaca ünlü futbolcuları, geçtiğimiz günlerde Antalya’da gerçekleştirilen Türk Hava Yolları Yönetim Zirvesi öncesinde, Türk Hava Yolları’na, başarıya giden yolda anlamlı mesajlar iletti ve “Asıl Maç Şimdi” diye seslendi. Xavi Hernandez, Eric Abidal, Sergio Busquets, Javier Mascherano, Pedro Rodriguez, Dani Alves, Cesa Fabregas, Andres İniesta, Gerard Pique, Lionel Messi gibi yıldız futbolcuların, herhangi bir ücret almadan, Türk Hava Yolları için kamera karşısına geçtiği film, her geçen gün hedeflerini daha da yükselten, asla pes etmeden inançla çalışmaya devam eden ve kendini başarıya adayan tüm Türk Hava Yolları çalışanlarına ve başarıya giden yolda engel tanımayan herkese önemli mesajlar veriyor.

FC Barcelona ve Türk Hava Yolları’nın zirve macerasını özdeşleştiren futbolcular, kendi dillerinde şu mesajları paylaştı:

“‘Bir kez kazanırsan galip olursun. Tekrar kazanırsan şampiyon olursun!’
‘Kazanırsın ya da kaybedersin. Bu oyunun tek galibi var!’
‘Gözünü toptan ayırma!’
‘En iyi savunma saldırıdır. Agresif ol!’
‘Asla vazgeçme!’
‘Güçlü ol!’
‘Sahada ayak basmadık yer bırakma!’
‘Hızlı ol. Kendinle yarış!’
‘Hiçbir fırsatı kaçırma!’
‘Takım ruhuna inan!’”


Ayrıca, Barcelonalı futbolculardan Xavi Hernandez, hazırlanan filmin eğlenceli finalinde, “Tek Rakibim Turkish Airlines” diyerek, dillerden düşmeyen kalıplaşmış bu ifadeye farklı bir anlam yüklüyor.

Filmin Türkçe ve İngilizce versiyonları ile kamera arkası görüntüleri Türk Hava Yollar’nın sosyal medya adreslerinden izlenebiliyor.

TÜRK HAVA YOLLARI YÖNETİM ZİRVESİ

Türk Hava Yolları’nın gelenekselleşen Yönetim Zirvesi bu yıl, 13-14 Ocak tarihlerinde, Antalya’da gerçekleştirildi. “Asıl Maç Şimdi” sloganıyla düzenlenen zirveye Türk Hava Yolları’nın dünyanın farklı noktalarındaki tüm yöneticileri ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek katıldı. Toplantıda, Türk Hava Yolları’nın yakaladığı global başarı, bu yolda aşılan engeller ve yeni hedeflere giderken, başarının sürdürülebilir kılınması konusunda dikkat edilmesi gerekenler yöneticilerin katılımıyla değerlendirildi. (NSK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com