Barlas, Hakan'a bu kez Akif Beki ile çaktı!

Barlas, Hakan'a bu kez Akif Beki ile çaktı!
Mehmet Barlas - Ahmet Hakan tartışmasının sonu gelmeyeceğe benziyor. Barlas, bugünkü köşe yazısında, Ahmet Hakan'ı, Akif Beki ile aynı çatı altında yazmaya devam edecek olması ile vurdu.

Barlas, 'Aydın Doğan Barış Açılımı'nda olduğu gibi sokak eylemleri konusunda da Hürriyet yazarlarını yine uyarmalıdır.' dediği için kendisi hakkında 'Herkesi kendisi gibi sanıyor' diyen Ahmet Hakan'a, Başbakan Erdoğan'ın eski danışmanı ile artık mesai arkadaşı olduklarını hatırlattı.

MEKTUP YAZMAK YERİNE BEKİ'YE KÖŞE VERMİŞ

Barlas, Beki'nin Hürriyet'te yazacağını öğrendiğinde güldüğünü söylediği yazısında, 'Demek ki Aydın Doğan yazarlarına bir mektup yazmak yerine, yazması gerekenleri haftada dört gün Hürriyet'teki diğer köşelere hatırlatacak bu ismi gazeteye köşe yazarı olarak atamayı daha uygun görmüş.' diyerek Beki'nin Hürriyet'teki olası misyonuna da göndermede bulundu.

İLERİ GELENLERDEN OLACAĞIM DERKEN İLERİ GİDENLERDEN OLMA

Mehmet Barlas, Ahmet Hakan'ın kendisine karşı tavrının bir yaranma hadisesi olduğunu iddia ederken bir de uyarıda bulundu: "Bu arada ahmet Hakan'a da kendinden menkul "Aydın Doğan Sözcüsü" olmaktan artık vazgeçmesini öneriyorum."

Mehmet Barlas'ın köşe yazısına buradan ulaşabilirsiniz.

(DSE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com