Bartın Gençlik Merkezinin açılış töreni

Bartın Gençlik Merkezinin açılış töreni
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç:

BARTIN (AA) - Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Bizler sizlere hizmet etmek için, kendinizi daha iyi yetiştirip ülkemizi daha ileriye taşımanız için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız ve yapıyoruz" dedi.

Kılıç, Bartın Gençlik Merkezinin açılış töreninde yaptığı konuşmada, açılışını yaptıkları merkezde sporcuların yetişeceğine inandıklarını söyledi.

Merkezin sporcu fabrikası olacağını ve çeşitli hizmetler vereceğini ifade eden Kılıç, şöyle konuştu:

"Bartın Kamp Eğitim Merkezi için çalışmalarımız devam ediyor. Ümit ediyorum ki çok kısa sürede detay çalışmalarıyla hazırlanıp sizlerin güzel hizmet alabileceği merkezimiz daha hayata geçecek. Bunun da maliyeti 10 milyon lira civarındadır. Sizlere sunulan imkanların en kadar büyük olduğunu lütfen görün. Şu an içinde bulunduğumuz gençlik merkezimizin maliyeti 2,5 milyon liradan fazladır. Bunların hepsi sizlerin geleceğe daha iyi yürüyebilmeniz, daha iyi yetişmeniz ve ülkemizi daha yere taşıyabilmek için sunulan imkanlardır." 

Bakanlıklarının Bartın'daki yatırımının 60 milyon lirayı aştığını vurgulayan Kılıç,  sağlık, ulaştırma gibi farklı bakanlıkların yatırımlarını hiç hesaba katmadığına dikkati çekti.

"Bizler sizlere hizmet etmek için, kendinizi daha iyi yetiştirip ülkemizi daha ileriye taşımanız için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız ve yapıyoruz" diyen Kılıç, şöyle konuştu:

"Sizden tek ricamız var. Lütfen sizlere sunulan bu imkanları sonuna kadar kullanın ve değerlendirin. Kendinizi geliştirin. Bizler bu makamlarda kalıcı değiliz ama bu makamlarda sizlerin hizmetkarı olarak bulunuyoruz. Onun için kendinizi iyi yetiştirin. Buradaki imkanları iyi kullanın. Burada sözü çok fazla uzatmaya gerek yok, zaten eserlerimiz konuşuyor. Nasıl hizmet verildiğini, memleketimize, ülkemize, milletimize nasıl hizmetler sunulduğunu içinde bulunduğumuz gençlik merkezi gibi yatırımlarla görüyoruz."

 

Konuşmaların ardından amatör spor kulüplerine spor malzemesi desteğinde bulunan Kılıç, gençlik merkezindeki sahnede tesisin açılışını yaptı.

Kılıç, gençlik merkezinde kursiyerlerle sohbet ederek, incelemenin ardından yüzme havuzu ile çok amaçlı spor salonunun temelini attı.

Kılıç, daha sonra partisinin Amasra ilçesindeki seçim irtibat bürosunu açtı, esnafı ve CHP'nin seçim irtibat bürosunu ziyaret etti.

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com