"Başarı, ekip çalışmasıyla mümkün"

"Başarı, ekip çalışmasıyla mümkün"
Kütahya İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya, başarının ancak ekip çalışmasını benimsemekle mümkün olabileceğini söyledi.

 Kütahya İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya, başarının ancak ekip çalışmasını benimsemekle mümkün olabileceğini söyledi.
Öğrencilerin uzun bir dinlenme döneminin ardından tekrar okullarına kavuştuğunu belirten Şahinkaya, 'Biz uygarlıkta bilimden, fenden güç alıyoruz ve ona göre yürüyoruz. Hedefe yürümek, yalnız ufku görmek demek değildir. Muhakkak, ufkun ötesini de görmek gerekmektedir. Ülkemizin dünya ülkeleri ile rekabet edebilmesi için, en büyük kaynağımız olan öğrencilerimizi kendisi ve toplumla barışık, yazılı ve sözlü iletişim kurabilen, ekip çalışmasını benimsemiş, sorumluluk alabilme ve çözüm üretebilme yeteneklerine ve performansına sahip bireyler olarak yetiştirmemiz, en büyük hedefimiz olmalıdır. Bu hedefin kaynağındaki güç, yönetim anlayışımız, velilerimizden aldığımız destek, öğretmenlerimizin niteliğine ve öğrencilerimizin seçkinliğine duyduğumuz güvendir. Toplum içindeki saygın yeriniz, bu ayrıcalıklı görevin manevi ödülüdür. Mevcut koşullar içinde, övünülecek kuşaklar yetiştirme sorumluluğunu ve onurunu en iyi şekilde taşımaya devam edeceğinizden hiç kuşkum yoktur' dedi. Şahinkaya, Kütahya Milli Eğitim Müdürlüğü'nün kentteki eğitim-öğretim çalışmalarını azim ve karanlılık sürdürdüğünü sözlerine ekledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com