Başarılı hafıza altın hediyesi

Başarılı hafıza altın hediyesi
Türkiye Bayanlar Hafızlık Türkiye Şampiyonası'na katılma hakkı elde eden Kavaklı Merkez Kız Kur'an Kursu öğrencisi Esma Minaz'a altın hediye edildi.

 Türkiye Bayanlar Hafızlık Türkiye Şampiyonası'na katılma hakkı elde eden Kavaklı Merkez Kız Kur'an Kursu öğrencisi Esma Minaz'a altın hediye edildi. Tavşanlı Müftüsü İlyas Gümüş ve Kavaklı Kur'an Kursu Müdürü İsmail Dinç, Esma Minaz'ı finallere kaldığından dolayı tebrik ederek kendisine altın taktılar.
Tavşanlı Müftüsü İlyas Gümüş, Esma Minaz'ın Ankara'da yapılan final elemelerinde dereceye girmesinin kendilerini gururlandırdığını dile getirerek, dün İl Müftüsü Mustafa Üskülüplü'yü ziyaret ettiklerini belirtti. İl Müftüsü Üskülüplü'nün başarılı hafıza hediye takdim ettiğini kaydeden Gümüş, Tavşanlı Müftülüğü olarak kendilerinin de Esma Minaz'a hediye takdim etmek istediklerini vurguladı.
16 Ağustos'ta Tavşanlı'da gerçekleştirilecek olan Bayanlar Hafızlık Türkiye Finallerinde Esma Minaz'dan başarı beklediklerini dile getiren Gümüş, “Kavaklı Kız Kur'an Kursumuz uluslararası ve ulusal tüm yarışmalarda kendini ispatlamış bir kurumdur. Finallerin hepsinde adımızı yazdırıyoruz. Bunlar asla tesadüf değildir. Özverili çalışma ve emeğin sonucudur. Kızlarımızı ve Kur'an kursu öğreticilerini tebrik ediyorum” dedi.
Başarılı hafız Esma Minaz ise kendisini yetiştiren kurs hocalarına teşekkür ederek, başarısını özverili çalışmasına borçlu olduğunu ifade etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com