Başarılı öğrencilere altın

Başarılı öğrencilere altın
Kütahya'nın Gediz ilçesinde, başarılı öğrencilere altın hediye edildi.

Kütahya'nın Gediz ilçesinde, başarılı öğrencilere altın hediye edildi.
Gediz Lisesi Onur Kurulu tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen En Başarılı Öğrencilere Ödül töreninde, 2009-2010 Eğitim-Öğretim yılı 1.Dönem sonu üstün başarı gösteren 4 öğrenci küçük altınla ödüllendirildi.
Törende bir konuşma yapan Gediz Lisesi Müdürü Ahmet Deniz, eğitim gönüllüleri Orhan Çubuk, Münevver ve Süleyman Azmioğlu, Yusuf Öztürk ve Cengiz Özçelik adlı işadamları ile okulun Onur Kurulu Başkanı Abdullah Özbaş'a eğitime verdikleri destekten dolayı teşekkür etti. Gediz Lisesi Müdürü Ahmet Deniz, “Okulumuzda eğitim kalitesini artırmak ve başarılı öğrenciler yetiştirmek için katkısı olan eğitim gönüllüsü değerli işadamlarımız ve Onur Kurulunu yürekten kutluyorum. Tüm öğrencilerin, birinci dönem boyu çok çalışan ve üstün başarı göstererek ödül almaya hak kazanan dört öğrencimizi örnek almasını istiyorum” dedi.
Öğrenciler ve sınıflar arasında tatlı bir rekabet ortamı oluşturmak amacıyla düzenlenen ayın sınıfı ve ayın öğrencisi seçimlerinin ardından dönemin en başarılı öğrencileri seçilen Mustafa Ayaz, Saide Cantürk, Halime Kocabaş ve Oğuz Kaan Gürel'e Okul Müdürü Ahmet Deniz, Müdür Yardımcısı Ali Demircan, Rehber Öğretmen Kemal Kıcıroğlu ve Onur Kurulu Başkanı Abdullah Özbaş tarafından birer küçük altın hediye edildi ve başarı belgesi verildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com