Başarılı öğrenciye bilgisayar yardımı

Başarılı öğrenciye bilgisayar yardımı
Kütahya'nın Pazarlar ilçesinde başarılı öğrencililere bilgisayar yardımları devam ediyor.

Kütahya'nın Pazarlar ilçesinde başarılı öğrencililere bilgisayar yardımları devam ediyor.
Pazarlar İlçesine bağlı Sofular beldesindeki İlköğretim Okulu Öğrencisi Hasibe Nur Ünal'a İlçe Kaymakamı Murat Beşikci tarafından bir dizüstü bilgisayar ve kütüphaneli çalışma masası hediye edildi.
Pazarlar Kaymakamı Murat Beşikci; İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Sevgi, Sofular İlköğretim Okulu Müdürü Ahmet Yıldırım ve Okul Aile Birliği Başkanı Sabit Karaköse'nin katıldığı bir törenle dizüstü bilgisayarı ve çalışma masasını Sofular İlköğretim Okulunun başarılı öğrencilerinden Hasibe Nur Ünal'a teslim etti.
Kaymakam Murat Beşikci, “ Başarılı olan öğrencilerimizi bu şekilde ödüllendirerek, diğer öğrencilerin de başarılı olmaları için gayret göstereceklerine inanıyoruz. Çalışkan ve başarılı olan çocuklarımıza bu tür ödüllendirmeler ile başarıları bir kat daha artacaktır. Siz çalışmalarınıza devam ettiğiniz müddetçe bizim ödüllendirmelerimiz ve yardımlarımız devam edecektir. Yeter ki siz çalışmalarınıza devam edin. Diz üstü bilgisayar'ı eğitim amaçlı kullanmanızı bekliyoruz. Bu verdiğimiz hikâye kitaplarını da okuyunca yeni kitaplar alacağız” dedi.
Kaymakamlık tarafından dizüstü bilgisayarı ve çalışma masasını alan Sofular İlköğretim Okulu Öğrencisi Hasibe Nur Ünal, İlçe Kaymakamı Murat Beşikci'ye yardımlarından dolayı teşekkür etti. Başarılarını devam ettirmek için söz verdi. Ayrıca eve dizüstü bilgisayar ve kütüphaneli çalışma masasının gelmesi Ünal ailesinde büyük bir sevinç yaşandı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com