Başarılı öğrenciye bilgisayar yardımı

Başarılı öğrenciye bilgisayar yardımı
Kütahya'nın Pazarlar İlçesinde başarılı öğrencililere bilgisayar yardımları devam ediyor.

Kütahya'nın Pazarlar İlçesinde başarılı öğrencililere bilgisayar yardımları devam ediyor.
Pazarlar İlçesi Yakuplar İlköğretim Okulu Öğrencisi Ramazan Bayram'a İlçe Kaymakamı Murat Beşikci tarafından bir dizüstü bilgisayar ve kütüphaneli çalışma masası hediye edildi.
Pazarlar Kaymakamı Murat Beşikci; İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Sevgi ve Yakuplar İlköğretim Okulu Müdürü Mehmet Yenilmez katıldığı bir törenle dizüstü bilgisayarı ve çalışma masasını Yakuplar İlköğretim Okulunun başarılı öğrencilerinden Ramazan Bayram'a teslim etti.
Kaymakam Murat Beşikci, “ Başarılı olan öğrencilerimizi bu şekilde ödüllendirerek, diğer öğrencilerin de başarılı olmaları için gayret göstereceklerine inanıyoruz. Çalışkan ve başarılı olan çocuklarımıza bu tür ödüllendirmeler ile başarıları bir kat daha artacaktır. Siz çalışmalarınıza devam ettiğiniz müddetçe bizim ödüllendirmelerimiz ve yardımlarımız devam edecektir. Yeter ki siz çalışmalarınıza devam edin. Diz üstü bilgisayar'ı eğitim amaçlı kullanmanızı bekliyoruz. Bu verdiğimiz hikaye kitaplarını da okuyunca yeni kitaplar alacağız” dedi.
Kaymakamlık tarafından dizüstü bilgisayarı ve çalışma masasını alan Yakuplar İlköğretim Okulu Öğrencisi Ramazan Bayram, İlçe Kaymakamı Murat Beşikci'ye yardımlarından dolayı teşekkür etti. Başarılarını devam ettirmek için söz verdi. Ayrıca Ramazan Bayram'ın ailesinde büyük bir sevinç yaşandı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com