"Başarısızlıktan kovulsa röportaj yapar mıydın?"

"Başarısızlıktan kovulsa röportaj yapar mıydın?"
Gözde Kansu'nun işine son verilmesiyle başlayan dekolte krizi medya dünyasını da ikiye böldü. Kavgaya Akşam Gazetesi yazarı Elif Aktuğ da dahil oldu.

Medyada Gözde Kansu üzerinden başlayan polemik hız kesmeden devam ediyor. Tartışmaya bu kez Akşam yazarı Elif Aktuğ da ortak oldu. Aktuğ, Ayşe Arman'ı eleştirdiği yazısında Gözde Kansu'yu da iğnelemekten çekinmedi.

İşte Aktuğ'un o yazısı:

"AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik eleştirmese, ‘sunucu başarısız oldu’ diye işten çıkarılsa acaba Ayşe Arman röportaj yapacak mıydı? Gözde Kansu, kimilerine göre kötü performansı, kimilerine göre Çelik’in söylemiyle işinden oldu ama bu sayede alacağı başroller yakındır. Çelik’e derhal teşekkür etmelidir." ifadelerinin yer aldığı yazıda şu ifadelere yer verdi:
 
"Gözde Kansu, özelinden yazacağım, hikâyeyi eğip bükmeye gerek yok. Oyunculuğundan keyif aldığım bir kadındır, yönetmen Andaç Haznedaroğlu imzalı ‘Dudaktan Kalbe’ dizisinde gayet iyi bir performans çıkardığını rahatlıkla söyleyebilirim.
 
Yarışmada görünce şaşırdığımı itiraf etmeliyim; sunumunu görünce şaşkınlığım yerini derin bir kaygıya bıraktı. Neden kabul etmişti bu yarışmayı sunmayı? İlk izlenimim şöyleydi; “Gözde, bir sunucu kadını canlandırıyor” dedim; ‘resmen rol yapıyordu’. Fakat çok kötü oynuyordu, olmamıştı!
İkinci düşüncem de, acaba kaç saattir aynı makyaj ve kostümle ayakta duruyor olduğuydu; çünkü ‘az sonra yere serilecek gibi, bitmek üzere, pili tükenmek üzere gibi’ geldi bana… Kıyafeti de en az makyajı ve saçı kadar demode ve kötü görünüyordu; ne modern, ne ‘in’di..."

Elif Aktuğ'un yazısına buradan ulaşabilirsiniz.

(DSE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com