Başarıya altın ödülü

Başarıya altın ödülü
Kayseri İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Özel Kılıçarslan Eğitim Kurumlarının 12 Mayısta Kayseri’de ortaklaşa düzenlediği 4. Ulusal 100 Temel Eser Okuma Yarışmasından Türkiye 2.si olarak Simav’a dönen Karacahisar İlköğretim Okulunun iki öğrencisi Kaymakam Yük
Kaymakam Ünal, Simav’a Türkiye 2.si olarark dönen 8/A sınıfı öğrencisi Alperen Özçelik ile aynı sınıftan Nurullah Uzeyir Gökdeniz’in ilçenin gururu olduklarını söyledi.
Öğrencilerle birlikte başarıda emeği geçen Okul Müdürü Ahmet Yazar ile Türkçe Öğretmeni Selim Kafalıyı da tebrik eden Kaymakam Ünal, “Önce Denizli, ardından Kayseri’de elde ettiğiniz başarılarla övünüyoruz. Sizleri ve öğrencilerinizi tebrik ediyorum. Bu başarınızdan dolayı da öğrenci kardeşlerimi çeyrek altın ile ödüllendiriyorum” dedi.
Kaymakamlık Makam odasında düzenlenen ödül töreninde hazır bulunan Simav İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Şirikçi, “Karacahisar İlköğretim bu yıl destan yazdı. Katıldığı tüm yarışmalarda ilçemizin yüzünü güldürdü. Gururumuz oldu. 
Kendilerini kutluyorum. Kayseri’de elde ettikleri Türkiye 2.ligi ile Denizli’den getirdikleri üç altın bir gümüş madalya başarısının tesadüfi olmadığını ispatladılar. 
Hem okul yönetimini hem de çok okuyarak başarı elde eden öğrenci kardeşlerimizi kutluyorum. Ben de başarılarına küçük bir hediye ile katkıda bulunmak istiyorum” dedi.
Okul müdürü Ahmet Yazar başarıların devam edeceğini bildirdi.
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com