Başarıya Altın Ödülü!

Başarıya Altın Ödülü!
Kütahya Simav'da Seviye Belirleme Sınavı (SBS)'de dereceye giren öğrenciler MP3 çalar ve Cumhuriyet altını ile ödüllendirildi...

Kütahya Simav'da Seviye Belirleme Sınavı (SBS)'de dereceye giren öğrenciler MP3 çalar ve Cumhuriyet altını ile ödüllendirildi. 2010 SBS'de dereceye giren 13 öğrencinin ödüllendirilmesiyle ile ilgili önce Milli Eğitim, ardından da Kaymakamlık makamında iki ayrı tören düzenlendi.
SBS'de dereceye giren İrem Pamuk, Ayten Ezgi Aksan, Ece Çağlar, İsmet Dinçer, Hayriye Şule Ertan, Necati Kerem Aşan, İsmail Furkan Çanak, Süyümbike Arık, Durali Bayka, Abdullatif Koyun, Nur Efşan Ertuğ, Mustafa Emin Kılıç ve Öznur Akyaz'ı makamında kabul eden Simav İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Şirirkçi, MP3 çalar hediye ettiği öğrencilere yaşamlarının bundan sonraki bölümünde başarılar temennisinde bulundu.
Dereceye giren öğrenciler daha sonra Kaymakam vekili Adem Başoğlu tarafından kabul edildi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Şirikçi, Malmüdürü Mehmet Açıkgöz, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Müdürü Çetin Balamur, okul müdürlerinin de hazır bulunduğu kabulde Kaymakam Vekili Adem Başoğlu tarafından öğrencilere Cumhuriyet altını takdim edildi.Başoğlu, “Siz yeter ki okumak isteyin. Biz her türlü desteğe hazırız.Devlet sizlerin daima yanındadır. Yeter ki, kendiniz, aileniz ve ülkeniz için başarıya odaklanın” şeklinde konuştu.
Ödüllerin takdiminin ardından başarılı öğrenciler tarafından protokol üyelerine pasta ikram edildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com