"Başarmak için yola çıkanlargüzel işler başarır"

"Başarmak için yola çıkanlargüzel işler başarır"
Eskişehirspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, kalan maçlarda en iyi şekilde mücadele ederek Avrupa kupaları hedefine ulaşmaya çalışacaklarını söyledi.

Eskişehirspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, kalan maçlarda en iyi şekilde mücadele ederek Avrupa kupaları hedefine ulaşmaya çalışacaklarını söyledi.

Eskişehirspor tesislerinde basın mensuplarının sorularını cevaplayan Bülent Uygun, kalan maçlarda en iyi şekilde mücadele ederek Avrupa kupaları olan hedeflerine ulaşmaya çalışacaklarını belirterek, ''Kendi seyircimiz önünde mağlup olmak bizim için üzücü, ancak hedeften sapmadan yolumuza devam etmeye çalışıyoruz. İkinci yarıda aldığımız başarıların göz ardı edilemeyeceğini düşünüyorum. Futbolcularım kötü oynamış gibi görünmekle birlikte belki maçın stresinden dolayı gerçek performanslarını sergileyemediğini düşünüyorum. Her futbolcunun kötü olma şansı vardır. Kaybedilen bir maçtan sonrada bu hafta yapacağımız maç daha da önem kazandı. Kalan altı haftanın önemini futbolculara anlatıp mutlak kazanıp arzuladığımız yere ulaşmak için mücadele edeceğiz. Sezer, Tello, Diego sakat ve hastalarımız var. Ayrıca Sezgin kart cezasından dolayı bu maç foma giyemeyecek. Bunlar bizim için hoş değil ama yapacak bir şey yok futbolcularımızın iyileşmesi için mücadelelere devam edeceğiz'' dedi.
Bülent Uygun, dün akşam bir ulusal tv kanalında katıldığı programda yaşanan tartışmalar ilgili olarak sorulan soruya ise, Türkiye'de yorum kirliliğinin olduğunu vurgulayarak, ''Bazı kişiler bizim gibi bir yerlere gelmiş kişilerin geçmişlerini, ve şu an ki oldukları yerler hakkında konuşuyor. Maçlarda bir şike olabileceğini ima eden bir çok kişi var. Bu kişiler zikri neyse fikrinin de öyle olduğu kişilerdir. Ben Fenerbahçe'den kovulmuştum. Sivasspor'da iken de Fenerbahçe'ye yenilmiştim. O zaman da ima ettiler. Bu nereye kadar gider? başarılı olan herkesin arkasından bir ima kesinlikle oluyor. Ben ima etmeye başlarsam bunun sonu gelmez. Herkes haddini bilecek Eskişehirspor'a yakışmayacak hiç bir hareketin içinde olmam. Genel anlamda yapılan bu imalara izin vermem. Ben Eskişehirspor gibi geçmişinde başarılarla dolu bir camianın güzel başarılar yaşaması için buradayım. Yönetime, oyuncularıma kimse yorum yapamaz. Bu konuda herkes konuştuğunu düşünüp öyle konuşacak. Eskişehirspor hakkında konuşurken de herkes haddini bilecek''diye konuştu.

''BAŞARMAK İÇİN YOLA ÇIKANLAR, GÜZEL İŞLER BAŞARIR''
Bülent Uygun, Avrupa'ya gitmek için sonuna kadar mücadele vereceklerini vurgulayarak, 'Başarmak için yola çıkan insanlar güzel işler başarır. Sekizinci hafta 3 puanımız var. İkinci yarı olarak bakarsak başarılı üç dört takımdan biriyiz. Arada bazen istemediğiniz sonuçlar olacaktır. Önemli olan bu maçlardan ders çıkarmaktır. Herkes yorum yapıyor. Yok onun oynaması gerektri, yok diğeri oynamadı. Bunlar boş konuşmalar Eskişehirspor'un Teknik Direktörü benim doğru kararı ben bilir ve uygularım. Yorum yapanlar oyuncuların durumlarını bilmeden genelleme yapan insanlardır. Her maçtan sonrada suçu üstüme alırım. Ben her zaman hatayı kabul ederim'' şeklinde konuştu. Bu arada antrenman sahası kenarına bağlanan Bülent Uygun'un Baron isimli Sivas kangal cinsi köpeği futbolcuların ilgi odağı oldu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com