Başbakan Apo'nun bir dediğini iki etmiyor!

Başbakan Apo'nun bir dediğini iki etmiyor!
Terörist başının odasına önce dev ekran LCD TV koyduran Başbakan Erdoğan, "Jimnastik yapamıyorum" diyen Öcalan'a "Hemen halledeceğim" dedi.

Binlerce Mehmetçik’in katili teröristbaşı Abdullah Öcalan, AKP’nin ikinci açılım planının bir numaralı aktörü haline geldi. Durum böyle olunca Başbakan Erdoğan da İmralı canisinin bir dediğini iki etmiyor…

Son olarak 106 ekran dev LCD TV verilen Öcalan, bu kez de cezaevinde yeterli jimnastik yapma olanağı bulamadığından şikayet etti. Erdoğan da Apo’nun bu şikayetini gidermek için harekete geçeceğini, katıldığı TV programında açıkladı.

Kanal 24 Genel Yayın Yönetmeni Yiğit Bulut moderatörlüğü’nde ekrana gelen “Sansürsüz Özel”de Mustafa Karaalioglu, Fehmi Koru, Sibel Eraslan ve Beril Dedeoğlu’nun sorularını yanıtlayan Erdoğan birbirinden çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Barış süreci kapsamında Abdullah Öcalan’a televizyon verilmesi talimatını bizzat kendisinin verdiğini tekrar dile getiren Erdoğan, “Öcalan da şu an konuştuklarımızı dinleme imkanına sahip artık, ama bu sefer de jimnastik günlerinin azlığından şikayet ediyormuş. Adalet bakanım yurtdışında, döndüğünde kendisine ileteceğim” dedi.

Erdoğan’ın bu ilginç açıklamalarını dinleyenler, “Oldu olacak Apo jimnastik dalında olimpiyatlara da katılsın. Ama Türkiye’yi mi temsil eder, yoksa bu gidişle AKP sayesinde kurulacak olan Kürdistan’ı mı bilmiyoruz” dediler. (TOK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com