Başbakan beni harcadı

Başbakan beni harcadı
İçişleri Bakanlığı görevinden alınan İdris Naim Şahin, ''Başbakan, İmralı süreci için bakan harcadı'' diyen MHP lideri Bahçeli'nin sözleri için de ''Doğru söylemiş'' yorumunda bulundu.
Geçen hafta yapılan kabine değişikliği ile İçişleri Bakanlığı görevinden ‘sürpriz’ bir şekilde alınan İdris Naim Şahin’den ilginç çıkış: “Bu ülkeyi bölmek isteyenlerin karşısında yer alacağım. Allah onların belasını versin.”
 
SİSTEMATİK SALDIRI
 
Şahin, dün yapılan AKP grup toplantısına katıldı. Bir grup gazeteciyle sohbet eden Şahin, görev değişikliğiyle ilgili önemli açıklamalar yaptı. Şahin, belli çevrelerin ‘sistematik saldırısıyla’ karşılaştığını belirterek, “Benim söylediklerim çarpıtılarak sistematik bir şekilde üzerime gelindi” dedi.
 
BÖLÜNMENİN KARŞISINDAYIM
 
Şahin, şunları kaydetti: “Ben bu ülkenin bölünmesine karşıyım. Bölünmemesi için ömrüm oldukça mücadele edeceğim. Terörle mücadelede büyük bir özveri ile çalışma yaptık. Güvenlik güçlerimizin hepsine teşekkür ediyorum. Başım dik, alnım açık. Hangi siyasi partide olursa olsun bu devletin bölünmesi için çalışanların Allah belasını versin.”
 
BAHÇELİ DOĞRU SÖYLEMİŞ

Şahin, MHP Lideri Bahçeli’nin kendisine destek olan sözleri için de “Doğru söylemiş. O ifadeler sayın Bahçeli’nin kendi siyasi görüşüdür. O konuyla ilgili bir şey söylemem” dedi.(MUK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com