Başbakan Bu Karikatüre Çok Kızar

Başbakan Bu Karikatüre Çok Kızar
Cumhuriyet gazetesi, Emine Erdoğan'a uzaydan gelen fotoğraflarla dalga geçti...

Kanadalı astronot Julie Payette, geçen yıl Toronto'da yapılan G-20 Zirvesi'nde görüştüğü Emine Erdoğan'a verdiği “uzaya gittiğinde kendisi için fotoğraf çekeceği” sözünü tutarak, son uzay seyahatinde 320 kilometre yükseklikte çektiği iki kare İstanbul fotoğrafını bir mektup ile Emine Erdoğan'a gönderdi.

DALGA GEÇTİ
Cumhuriyet gazetesi bugünkü Cumertesi ekinin mizah bölümünde Emine Erdoğan'la dalga geçti.. Emine Erdoğan'a astronotların kafasına taktığı kasktan giydirdi. Fotonun hemen yanına da "Uzay çağını yakaladık!.. Şimdi de kapanmak gericilik desinler de göreyim bakim. Hahahaay" yazdı.

emien.jpg

İŞTE CUMHURİYETTE YER ALAN O METİN
Kanadalı astronot Julie Payette'nin Emine Erdoğan'a gönderdiği uzaydan çekilmiş İstanbul fotoğraflarıyla birlikte gelen özel muhafazalı paket merak uyandırdı. Başbakanlık korumları tarafından bombalı paket şüphesiyle tekme tokat dövülmek üzereyken kurtarılan paketin, Emine Hanım'ın özel siparişi olduğu ortaya çıktı. Paketi büyük bir özenle açan başbakanımızın zevcesi, daha sonra paketten çıkan armağanı dikkatlice başına takıp gazetecilere poz verdi.

ensonhaber

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com