Başbakan Erdoğan tatilde büyük günaha girdi!

Başbakan Erdoğan tatilde büyük günaha girdi!
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tatilde büyük günaha girdi!
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Şeker bayramının ilk gününden beri ortalıklarda gözükmüyordu. Bu yüzden de Erdoğan'ın hastaneye kaldırıldığı haberleri medyaya bomba gibi düşmüştü. Erdoğan hastanede değil tatilde çıktı. Haliçport ihalesini alan Fettah Tamince Erdoğan'ı yatında ağırladı.
 
Sözcü Gazetesinden Tarkah Abdullahoğlu, Erdoğan'ın yatta şortlu ve beyaz golf şapkalı fotograflarını yayınlayarak haberini yaptı. Çekilen fotograflarda yatın kıç bölümünde bulunan kravatlı kişiler ve Başbakan Erdoğan toplantı halinde gözüküyor.

 
Başbakan’ı rüyasında bile gördüğünü ve ona aşık olduğunu her fırsatta söyleyen Fettah Tamince’nin ise Haliçport ihalesinin hemen ardından gerçekleşen bu misafirlikten çok memnun olduğu gelen bilgiler arasında.

 
Bu ayrıntı Sözcü'nün bie gözünden kaçtı! İşte Erdoğan'ın günahı!
 
Erdoğan'ın günahı ise giydiği şortun diz kapağının üzerinde olması. İslam dinine göre erkeğin diz kağı ile göbek deliğinin arasının kapalı olması gerekiyor. Erdoğan lise yıllarında futbol oynarken şort giydiğini ve bu yüzden çok pişman olduğunu, hayatının en büyük pişmanlığının bu olduğunu dile getirmişti. Görünen o ki Başbakan Erdoğan tövbesini bozdu! (BCE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com