"Başbakan Erdoğan yurtdışına kaçacak"

"Başbakan Erdoğan yurtdışına kaçacak"
Taraf Gazetesi muhabiri Mehmet Baransu şok iddialarda bulundu...

Artı Bir TV ekranlarında yayınlanan ve Yavuz Oğhan'ın sunduğu 1  DE MEDYA programına katılan Mehmet Baransu, canlı yayında hükümetin bazı gazetecileri tutuklacağını iddia etti. Erdoğan'ın MİT'e talimat verdiğini ileri süren Baransu, Başbakan Erdoğan'ın yurt dışına kaçacağını iddia etti.

Baransu, şunları söyledi;

İSİM VERDİ

Ben, Emre Uslu, Adem Yavuz Arslan, Bülent Keneş, Faruk Mercan, TUSKON Başkanı, Kimse Yok mu Derneği Başkan. Bu isimlerin tutuklanması için talimat verildi. Başbakan MİT'e talimat verdi. Casusluk kapsamında delil arıyorlar. 'Hakan' diyor 'cemaatle ilgili elimizde ne var' diyor. 'Sadece Hanefi Avcı'nın kitabı var' diyor. 'Peki cemaatin elinde ne var biliyor muyuz' diyor 'hayır' diyor.

MİT'İ BEN PARMAĞIMDA OYNATIRIM

Hakan Fidan'ın başında olduğu MİT'i, ben parmağımda oynatırım.  Peki Baransu'nun elinde ne olduğunu biliyor muyuz, hayır bilmiyrouz. Biz buna uluslararası komplo diyeceğiz. Ben bunu yazdım. Seçimden önce yapacaklardı vazgeçtiler oy kaygısıyla. Başbakan'ın açıklamasında şunu anladık: 30 Mart'tan sonra hareketinin sinyallerini verdi. Taraf Gazetesi'yle ilgili Çağlayan'da çok gizli bir soruşturma devam ediyor. Tutuklanacaklarla ilgili bilgi cemaate bilgi gitti. Bunlar bu haber sonrası yurt dışında programları vardı iptal ettiler. Biz buradayız gelin alın dediler.

BAŞBAKAN YURT DIŞINA KAÇACAK

Dubai'den kendilerine yer ayırsınlar, Başbakan dahil hepsi yurt dışında yer bakmaya başladılar. Ben anketlere inanmıyorum. Benim çevrem AKP'ye oy vermiş insanlar. Çevremdekilerin de hiç biri de cemaatçi değil. Meclis'te de dengeler değişecek. (BCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com