Başbakan Erdoğan'ı en çok kızdıran 3 şey!

Başbakan Erdoğan'ı en çok kızdıran 3 şey!
Radikal Gazetesi köşe yazarı Başbakan Erdoğan'ı en çok kızdıran 3 şeyi yazdı...

Radikal Gazetesi köşe yazarlarından Murat Yetkin Başbakan Erdoğan'ı en çok kızdıran 3 olayı yazdı. Yetkin yazısının başında Başbakan Erdoğan'ı gazetecilerin soru sormasının çok kızdırmadığı belirtti. Fethullah Gülen'in beddualarının da Erdoğan'ı çok kızdırmadığını, ERdoğan'ın bundan faydalandığını belirtti.

ERDOĞAN'IN EN ÇOK KIZDIRAN 3 ŞEY!

Yetkin Erdoğan'ı kızdıran 3 şeyi yazdı. Yetkin'e göre bu sebepler: 

3- MHP’de yükseliş gösteren anketler: Başbakan Erdoğan 30 Mart yerel seçimlerini, yalnızca belediye başkanlık seçimleri olarak görmediğini zaten söyledi. 

2- Kılıçdaroğlu’nun bantları Meclis’te ifşası: CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ’nun son iki haftadır Meclis grup toplantılarında yolsuzluk iddialarına ilişkin telefon konuşma kayıtlarını, yaygınlaşan deyişle ‘tapeleri’ açıklaması Erdoğan’ı cidden sinirlendirmiş görünüyor.

1- Cumhurbaşkanı Gül’ün göreve çağrılması: Yalnızca CHP, MHP, BDP gibi Meclis muhalefetinin değil, Barolar Birliği’nden Tabipler Odası’na, Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı’na dek toplumsal aktörlerin kriz durumlarında Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ’ü devreye girmeye çağırmasının Erdoğan’ı cidden sinirlendirdiği söylenebilir. (BCE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com