Başbakan Erdoğan'ın derdine bakın!

Başbakan Erdoğan'ın derdine bakın!
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Soma faciası hakkında konuştu.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ankara'da düzenlenen Uluslararası Yılın Haber Görüntüleri Ödül Töreni'nde Manisa'nın Soma İlçesi'nde meydana gelen maden kazasına ilişkin açıklama yaptı.

Erdoğan yaptığı konuşmada Soma'ya meydana gelen faciaya değinip törene devam etti.

Soma'da 200'ün üzerinde işçi yerin metrelerce altında mahsur kalmışken, Başbakan Erdoğan'ın hiçbir şey olmamış gibi ödül törenine devam etmesi ve daha sonra yanındakilerle beraber neşeli pozlar vermesi sosyal medyada büyük tepki çekti. 

Erdoğan, Uluslararası Yılın Haber Görüntüleri Ödül Töreni'ni terk etmek yerine yaptığı konuşmada bir de medyayı şikayet etmesi dikkatlerden kaçmadı. 

0a2992740f6e72e6_600x450.jpg

Erdoğan'ın yanındakilerle neşeli halinin olduğu bu fotoğraf sosyal medyada büyük tepki çekti.

İŞTE ERDOĞAN'IN SOMA FACİASINA DEĞİNDİĞİ O KONUŞMA

Erdoğan, “Ocaktaki kardeşlerimizle ilgili çıkarma çalışmalarımız devam ediyor. Bir kısmı çıkarıldı, bir kısmı devam ediyor. Ölen kardeşlerimin ailelerine sabırlar diliyorum. Haberi alır almaz bölgedeki tüm birimlerimizle kurtarma çalışmalarımız başlatılmış durumda. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanım ve Balıkesir ile Manisa milletvekillerim bölgeye intikal ediyor. AFAD başta olmak üzere ekipler çalışmalarını sürdürüyor. İnşallah önümüzdeki saatlerde, gönlümüzü ferahlatacak haberleri almayı ümit ediyorum” dedi. (SBK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com