Başbakan Erdoğan'ın kaseti mi var!

Başbakan Erdoğan'ın kaseti mi var!
AKP-Cemaat savaşında Erdoğan Cemaati “Bir taraftan Kuran, Allah, peygamber diyeceksin, ama adın kasetlerle, komplolarla anılacak” şeklinde eleştirmişti.
AKP-Cemaat savaşı çok can yakacağa benziyor. AKP-Cemaat savaşında Erdoğan Cemaati “Bir taraftan Kuran, Allah, peygamber diyeceksin, ama adın kasetlerle, komplolarla anılacak” şeklinde eleştirmişti. Erdoğanın gizli görüntüleri ve ses kayıtları var mı soruları akıllara geldi.
 
21 Mayıs 2013 tarihinde Ergenekon davası sanığı Star Medya Grubu eski Ankara temsilcisi Hayrullah Mahmud Özgür yaptığı savunmasında Başbakan Erdoğan'a ait kasetlerin ve görüntülerin olduğunu söylemişti.
 
Ergenekon davası sanığı eski Jandarma Komutanı Şener Eruygur’un Jandarma’ya yaptığı ziyarette kendisine bu kaydı sorduğunu söyleyen Özgür, söz konusu kayda savunmasında şöyle yer vermişti:
 
“İddia makamı’nın kulaktan dolma masal gibi iddialarına gelince, bundan 10 yıl önce Jandarma’da yapılan bir görüşmeyi dava konusu yapmışlar!
 
Allah’tan ki yapılan görüşmenin kaydı var, tekrar tekrar izlemek mümkün!
 
Bu kapsamda: Jandarma’daki görüşmede darbe vb konular gündeme gelmedi! Sadece Erdoğan’ın ABD Başkonsolosluğu’nda Zapsu ile birlikte yaptığı görüşmenin kaydıyla (50 milyon dolarlık CD) ilgili birkaç soru soruldu.
 
Sayın Savcı heyetinin iddialarını çürütmek için Jandarma İstihbarat’ta yapılan ve JİT tarafından kayda alınan görüşmenin CD kaydının tamamını izlemek iddiaları çürütmek için yeterlidir!
 
CD izlendiğinde orada darbe görüşmesi değil, CD’ye sahip olup olunmadığı konusunun kibarca sorgulandığı görülecektir!
 
50 milyon dolardan pazarlanan bir CD orta yerde dururken neyin darbesi, neden darbe niçin darbe?!
 
50 milyon dolara satılmak istenen o CD’nin içinde yer alan görüşme kaydı, Neo Sevr planını içermektedir!” (BCE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com