"Başbakan Erdoğan'ın kellesini istiyorlar"

"Başbakan Erdoğan'ın kellesini istiyorlar"
AKP Gaziantep milletvekili Şamil Tayyar'dan skandal sözler.

AKP Gaziantep milletvekili Şamil Tayyar partisinin yerel seçim çalışmaları için Gaziantep İslahiye'de partililerle buluştu. Esnaf ziyaretinden sonra AKP seçim bürosunu ziyaret eden Tayyar burada yaptığı açıklamada skandal ifadeler kullandı.

Yerel Seçimler'de hizmet almak için AKP'ye oy vermeleri gerektiğini iddia eden Tayyar büyükşehir belediyesi, milletvekili ve hükümetle kavgalı bir belediyeden kimsenin hizmet alamayacağını ve aklın yolunun bir olduğunu söyledi.

Tayyar, şöyle dedi:

"Birileri 'Biz kazanırsak AKP'ye geçeceğiz zaten' diyor. 'Bize oy verin' gibi bir tezgahın içerisinde. Hiçkimse bu numarayı yemez. Bunlar eskidi. Allah bana ömür, sağlık, güç verirse ben olduğum sürece onların hiç birini AKP'den içeri sokmam. AKP'de hizmet kervanına katılacaksanız buyurun. Gönlümüz de kapımız da açık. Gelin, hiç kimse bunu engellemez."

"BAŞBAKAN'IN KELLESİNİ İSTEDİLER"

Yolsuzluk ve Rüşvet operasyonlarında mağdur edebiyatı yapmaya çalışan Tayyar "Türkiye, 17 Aralık'tan bu yana Başbakana yönelik suikast, darbe girişimiyle karşı karşıya. Yani sayın Başbakanı yok etmeye yönelik bir yığın bu tezgahın sahnelendiği bir dönemde, kalkıp 'Bana koltuk vermediler' deyip küsmeye ve gitmeye hakkımız var mı? Yazık günah değil mi? Siyaset, santraç gibidir. Şahı devirmeye yöneliktir. Şimdi oyunu bitirmek isteyenler Başbakanın kellesini istiyor. Zamanında Menderes'i asıp, Özal'ı zehirlediniz. Allah'ın izniyle Tayyip Erdoğan'ı yedirtmeyiz." iddialarında bulundu. (BCE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com