Başbakan Erdoğan’ın kızının yeni ses kayıtları yayınlandı

Başbakan Erdoğan’ın kızının yeni ses kayıtları yayınlandı
17 Aralık günü Başbakan Erdoğan'ın damadı, kızı ve oğlu arasında geçtiği iddia edilen diyaloglarda Erdoğan'ın Kısıklı'daki evinde büyük panik yaşanıyor.

Başbakan Erdoğan ve oğlu Bilal Erdoğan’ın arasında geçtiği iddia edilen ve 17 Aralık yolsuzluk operasyonunun gerçekleştiği gün Erdoğan’ın oğluna “paraları sıfırla” talimatı verdiği ses kaydının ardından Haramzadeler333 hesabı yeni bir ses kaydı daha yayınladı.

Yeni ses kaydına göre 17 Aralık günü sıfırlanan yalnızca paralar değil. Başbakan Erdoğan’ın damadı Berat Albayrak ve sağ kolu Medet Nebi Yanık arasında geçen konuşmada, Albayrak Yanık’a evrakların imha edilebilmesi için evrak öğütücüsü alması talimatı veriyor. Yayınlanan kayıtlar üç ayrı diyalogtan oluşuyor.

“BÜYÜK BİR ŞEYLER AL”

Başbakan Erdoğan’ın kızı Esra Albayrak’ın da birebir evrakların imhasıyla ilgilendiğinin belirtildiği ses kaydında, Berat Albayrak öğütücünün 345 bin Euroluk fiyatıyla ilgili
Yanık’a talimatlar verirken, “Güzel bir şey al gel, büyük bir şeyler al gel” diyor.

2. görüşme kaydı ismi bilinmeyen bir kişiyle Yanık arasında geçiyor. Görüşmede, Bilal Erdoğan’ın ve Berat Albayrak’ın Erdoğan’ın Kısıklı’daki evinden çıktığı ve evdeki işlemleri Esra Albayrak’ın takip ettiği söyleniyor.

3. görüşme kaydı ise Esra Albayrak ile Medet Nebi Yanık arasında geçiyor. Esra Albayrak’ın ‘öğütücü’ kelimesini kullanmamaya çalıştığı dikkat çekerken, “Şeyi alt kata getirecektin… Onu alt kata şey yaparsan benim çalışma katıma iyi olur, alt kata….” diyor. (BCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com