Başbakan Erdoğan'ın Ses Kaydı'nda Kim Kimdir?

Başbakan Erdoğan'ın Ses Kaydı'nda Kim Kimdir?
Başbakan Erdoğan ile oğlu Bilal Erdoğan'a ait iddia edildiği ses kaydı gündeme bomba gibi düşmüştü.İşte o ses kaydında o sesler kime ait...

Başbakan Erdoğan’la oğlu Bilal Erdoğan arasında geçtiği iddia edilen ses kayıtları Türkiye gündemine bomba gibi düştü.Başbakan kayıtların montaj olduğunu söylerken, muhalefet ses kayıtlarını gerekçe göstererek hükümete istifa çağrısı yaptı.Herkes Başbakan Erdoğan’la oğlu Bilal Erdoğan arasındaki konuşmayı tartışırken biz konuşmada adı geçen diğer kişilerin kimler olduğuna bakalım.

İşte kayıtlarda kim kimdir?

Kardeşin: Sümeyye Erdoğan. Başbakan Erdoğan’ın yanından ayırmadığı, danışmanlığını yapan kızı.

Amcan: Başbakan Erdoğan’ın kardeşi Mustafa Erdoğan. Mustafa Erdoğan, son dönem özel hayatına dair görüntüleri servis edilerek Cemaat tarafından hedefe konmuştu.

Berat: Berat Albayrak. Başbakan Erdoğan’ın kızı Esra Erdoğan’la evli olan Berat Albayrak, Çalık Grubu’nun CEO’su.

Ziya Enişte: Ziya İlgen. Başbakan Erdoğan’ın kızkardeşinin eşi. BMZ Group Denizcilik ve İnşaat Sanayi’nde Bilal Erdoğan, Mustafa Erdoğan ve Ziya İlgen ortak.

Burak Abin: Burak Erdoğan. Başbakan Erdoğan’ın büyük oğlu.

Faruk: Kalyon İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ömer Faruk Kalyoncu. Taksim yayalaştırma projesi, Metrobüs ulaşım hattı, Mecidiyeköy katılımı Çağlayan Kavşağı Yol Yapımı, Bakırköy Adliyesi Binası, 3. havalimanı projesi, Ataköy Atık Su Arıtma Tesisi gibi kamu ihalelerini almasıyla tanınıyor.

Mehmet Gür: Ortadoğu Grup İcra Kurulu Başkanı. Başbakan Erdoğan’ın oğullarının ve eniştesinin Kısıklı’da sahbi olduğu villaların müteahhiti.

Ahmet Çalık: Çalık Holding Yönetim Kurulu Başkanı. Sabah-Atv’yi yakın zamanda satan Çalık, AKP döneminde tanınan bir işadamı oldu. Başbakan Erdoğan’ın damadı Berat Albayrak, Çalık’ın şirketinin CEO’su.

Şehrizar: Şehrizar Konakları. Çalık Holding iştiraki Gap İnşaat tarafından inşa edildi.

Faik Işık: Başbakan Erdoğan’ın eski avukatı.(odatv)(mce)

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com