Başbakan Erdoğan'ın tuvalet muhabbeti!

Başbakan Erdoğan'ın tuvalet muhabbeti!
Sosyal medyada Başbakan Erdoğan'ın olduğu iddia edilen ses kayıtları dolaşıyor.
Başbakan Erdoğan'ın Urla'da 1. derece Sit alanı olan bir arazide villa yaptırmak için üniversite hocalarına sahte raporlar hazırlattığı iddia edilmişti. O iddialarda Başbakan Erdoğan'ın Erdoğan Bayraktar'a gerekenleri yapması için emir verdiği belirtiliyordu. Daha sonra çıkan haberlerde İzmir Valisi'nin bu villaları yasal bulmadığı için yıkmak istemesi üzerine AKP Hükümeti tarafından görev yerinin değiştirilerek bunun önlendiği iddia ediliyordu.
 
SÜMEYYE ERDOĞAN'DAN VİLLA TARİFİ!
 
Başbakan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'ın Latif Topbaş ile villalar hakkında konuştuğu iddia edilen telefon görüşmeleri yayınlanmıştı. Bu telefon görüşmelerinin içeriğinde Emine Erdoğan ile kızı Sümeyye Erdoğan'ın villaların içerisinden 2 villayı beğendikleri, planlarda ve havuzun yerinde değişiklikler yapılması yönünde ifadeleri yer alıyordu.
 
BAŞBAKAN ERDOĞAN'IN TUVALET MUHABBETİ!
 
Sümeyye Erdoğan'ın bu telefon konuşmasından sonra Başbakan Erdoğan'ın Latif Topbaş ile yaptığı iddia edilen telefon görüşmeleri de yayınlandı. Bu konuşmalarda Başbakan Erdoğan'ın Latif Topbaş ile villaların en ince ayrıntısına kadar konuştukları görülüyor. 
 
Telefon konuşmasında Latif Topbaş, Erdoğan'a "sizin kerime ile görüştüm" diyor ve ekliyor "yanlış anlamadıysam sen bana yatak odasının içindeki banyoda 2 ayrı tuvalet olsun dedin. İkisinde de alafranga tuvalet, yanına da birer tane 'bide' olsun dedin değil mi?" Başbakan Erdoğan 'bide'nin ne olduğunu bilmediği için Topbaş, Erdoğan'a 'bide'yi "tuvaletten kalkıp orda fışkiyeden yıkamak için, taharet almak için" şeklinde tarif ediyor. Topabaş bu konuyu Sümeyye Erdoğan ile görüştüğünü Sümeyye Erdoğan'ın kendisine "senin kız, 'yok onu babam kullanmıyor' dedi" diyor. Erdoğan ona gerek olmadığını belirterek "bizim normal şeyimiz neyse abi, şu andaki alafrangalar... Avrupadakileri gibi değil" diyor. (BCE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com