"Başbakan, G.Saray'dan intikam mı alıyor?"

"Başbakan, G.Saray'dan intikam mı alıyor?"
G.Saray-Eskişehirspor maçını 31 bin seyirci izlerken maç sonunda yine büyük bir ulaşım skandalı yaşandı.

Adnan Öztürk ise ulaşım sorunuyla ilgili olarak, 'Bu problemleri bir an önce çözmemiz gerekir. Seyircimiz ciddi anlamda mağdur oluyor. G.Saray burada bina ruhsatını almadığı için otopark işletemiyor.

ÇIKIŞTA İZDİHAM OLUR, BİRİNİN CANI YANABİLİR

Bütün çevre yolu ve metro bağlantısı ise karayollarına Büyükşehir belediyesine ait. Geçen hafta karayolları şube müdürüyle ve Spor Bakanıyla iki kez görüştüm. Bugünü Abdürrahim Albayrak ile Büyükşehir Belediyesi'nde geçirdik. Devlet kurumlarıyla bu sorunu çözmek için anlaştık. Çıkışta bir izdiham olabilir. Bir seyircimizin canı yanabilir.

AÇILIŞTA ÇIKAN OLAYLARIN ETKİSİ VAR

Tabii ki açılışta çıkan olayların etkileri var. Hiçbir politikacıyı suçlamak istemiyorum. Politika yapmak istemiyorum ama stadımız tamamlanmadan açıldı. Yatırım yapma teşvikleri biraz kırılmıştı' diye konuştu.

KENDİ ARALARINDA DAHA AĞIR ELEŞTİRİYORLAR

Bu arada G.Saray yönetim kurulu üyelerinin stadın yollarıyla ilgili aralarında yaptıkları konuşmalarda, 'Stadın açılışında Başbakan'ı yuhalayanlar yüzünden bu eziyeti çekiyoruz. Adeta Başbakan bizden intikam alıyor' diye dert yandıkları gelen haberler arasında.

3 ESKİ BAŞKAN VARDI YENİ BAŞKAN YOKTU

G.Saray'ın Eskişehirspor'u 2-0 yendiği maçta eski başkanlar Ali Tanrıyar, Adnan Polat ve Faruk Süren tribündeydi. Şimdiki Başkan Ünal Aysal işleri nedeniyle yurt dışında olduğu için bu maçı izleyemedi. Bu maçta Asbaşkan Ali Dürüst şeref tribününde G.Saray'ı temsil ederken diğer bir Asbaşkan ise Adnan Öztürk ise locada maçı izledi.

RONALDİNHO VE SEVGİLİSİ FENA YAKALANDI-TIKLAYIN

EN SEKSİ SPOR SPİKERLERİ'NDEN SEKSİ POZLAR-TIKLAYIN

 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com