Başbakan istedi, ismi değişti

Başbakan istedi, ismi değişti
Trump Towers Mall'un ismi, Trump Alışveriş Merkezi olarak değiştirildi

Mecidiyeköy’deki Trump Towers Mall’un açılışında Erdoğan “Daha önce bir alışveriş merkezinde dediğim gibi, yeni inşa edilen konut ve işyerlerinde Towers gibi mall gibi kelime ve kavramların tamamının Türkçe’de aslında güzel karşılıkları var” demişti. bir yıl sonra ismi Trump Towers Alışveriş Merkezi oldu.

Avrupa’nın ilk Trump markalı projesi Trump Towers İstanbul’un önemli bir parçası olan Trump Towers Mall’un ismi Trump Alışveriş Merkezi olarak değiştirildi, ismiyle beraber logosu da yenilendi.

Trump Towers İstanbul Genel Müdürü Bülent Kural, 2013'ün kendileri için yenilikler yılı olacağını söyleyerek “Açıldığımız günden bu yana tamamlanmasını beklediğimiz süreçler vardı, şimdi hepsi tek tek hayata geçecek. Metro bağlantısı ve Mecidiyeköy meydan düzenlemesi bunun ilk adımı. Sadece bu adımla birlikte ziyaretçi sayılarımızda yüzde 15-20 oranında artış bekliyoruz” dedi.

Trump Towers İstanbul Genel Müdürü Bülent Kural, alışveriş merkezinin isminde sadeliğe, logosunda ise renkliliğe gittiklerini belirterek “Yeni yüzümüzle kendimizi İstanbullular’a çok daha net anlatacağız. Biz canlıyız, renkliyiz, her daim hareketliyiz. İstanbullular artık alışverişe, eğlenceye, sosyal yaşama, kısacası hayaca dair her şeye trumplayacak! Trumpla herkesin dilinde yepyeni bir deyim olacak” dedi.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com