Başbakan Maraş'ta Toplu Açılış Yaptı!

Başbakan Maraş'ta Toplu Açılış Yaptı!
Başbakan Erdoğan, Kahramanmaraş mitinginin ardından toplu açılış töreninde konuşma yaptı.

Toplu açılış töreninde Kılavuzlu Barajı'nın açılışını yapan Erdoğan Kahramanmaraş'a büyük bir eser kazandırdı.

Başbakan Erdoğan katıldığı toplu açılış töreninde şu şekilde konuştu;

Buradan bu kurumları Kahramanmaraş'a kazandıran tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Özel idaremiz tarafından 3 bin 600 hektar alan sulamaya açıldı onuda bugün hizmete alıyoruz. KÖYDES ile ilgili projeleri biliyorsunuz ayrı ayrı anlatmaya zaman yetmez ve Kahramanmaraş ekonomisine katkı sağlayacak bu yatırımlardan dolayı özel sektörümüzü tebrik ediyorum.

Birazdan Kılavuzlu Barajı'nın açılışını yapacağız, bu tesislerimizinde Kahramanmaraş halkımıza hayırlı olmasını diliyorum. Artık ustalık döneminin eserlerini artık çok farklı şekilde götürecek ve 2014 sonunda Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi olarak tüm mülki sınırları kapsayacak şekilde aynen İstanbul'da, Kocaeli'de olduğu gibi artık mülki sınırlar Kahramanmaraş'ın Büyükşehir sınırları haline geliyor.

Şuanda yeni Kahramanmaraş ne denli güzelse, yapılan projelerden sonrada daha güzel olacaktır. Sizleri en kalbi duygularımla selamlıyorum, saygılarımı sunuyorum' diyerek konuşmasını sonlandırdı ve Barajın açılışını Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü ile birlikte yaptılar. 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com