Başbakan telefonları mı dinliyor?

Başbakan telefonları mı dinliyor?
CHP'li İnce, Başbakan Erdoğan'ın, fişlenmelerden haberi olduğunu iddia ederek "Orada farklı gelişmeler olacağını yakından göreceksiniz" sözleri ile ne kastettiğini sordu.
CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın 18 nisan 2013′de ifade ettiği “CHP’de de durum aynı, orada da farklı gelişmeler olacağını yakında göreceksiniz” şeklindeki sözlerini anımsatarak “CHP’de farklı gelişmeler olacağını nereden biliyorsunuz?” diye sordu.
Muharrem İnce, Meclis başkanlığ’ına sunduğu soru önergesinde,”Bu gelişmeler sizin bilginiz dahilinde ve sizin talimatınızla mı gerçekleşecek? Anamuhalefet partisinde farklı gelişmeler olacağı yönündeki değerlendirmeleri size yaptıran bilgi nedir?” sorularını da Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a yöneltti.

TELEFONLARI MI DİNLETTİNİZ?
CHP’li İnce’nin Başbakan Erdoğan tarafından yanıtlamasını istediği diğer sorular ise şöyle ;
-Bu bilgiyi nereden edindiniz? Telefonları mı dinlettiniz? Ortam dinletmesi mi yaptırdınız?
-Devletin istihbarat örgütleri tarafından bu konuda size bir bilgi servisi mi yapıldı? Suçla, suçluyla, terörle mücadelede etkin olması gereken istihbarat örgütlerinin görevleri arasında ana muhalefet partisindeki gelişmelere ilişkin bilgileri Başbakan’a iletmek varmıdır?
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com