Başbakan Yardımcısı Arınç:

Başbakan Yardımcısı Arınç:
"Kavga yok, dövüş yok huzur içinde, selamet içinde seçime gidelim ama Türkiye'nin önüne kesmek, ufkunu karartmak isteyenler var. Yalanlar, iftiralar tutmadı, tutmaz. Ne kadar çamur atsalar, bizim elbisemize bulaşmaz. Adımız ak, üzerimizde siyah leke kabul

KÜTAHYA (AA) - Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "Kavga yok, dövüş yok huzur içinde, selamet içinde seçime gidelim ama Türkiye'nin önüne kesmek, ufkunu karartmak isteyenler var. Yalanlar, iftiralar tutmadı, tutmaz. Ne kadar çamur atsalar, bizim elbisemize bulaşmaz. Adımız ak, üzerimizde siyah leke kabul etmeyiz" dedi.

Arınç, Altıntaş ilçesini ziyaretinde yaptığı konuşmada, bu seçimlerin Altıntaş'a, Kütahya'ya ve Türkiye'ye hayırlı olmasını diledi.

AK Parti'nin her yerdeki mitinginin kalabalık olduğunu, yüzbinlerin, milyonların toplandığını ifade eden Arınç, şöyle konuştu:

"İstanbul'da göreceksiniz en az bir milyon kişi toplanacak. Herkes Başbakanımızın çevresinde, herkes hükümetimizi destekliyor, herkes bulunduğu yerin bakanlığını kazanmak için söz veriyor. Bu seçimde de inşallah, Allah'ın izniyle en iyi sonucu alacağız. Mesele sadece kazanmak da değil, en yüksek oyla kazanalım ki birileri bize kuyu kazmaya çalışıyor, o kuyuya kendileri düşsünler. Herkes birbirinin kuyusu kazarken, biz AK Parti'nin başarısı için elimizden gelen çalışmayı, çabayı gösteriyoruz."

-"Altın kemer bizde"

Arınç, hükümetin 11 yıldır iktidarda, her seçimde başa güreştiğini bildirdi.

Kırkpınar'da üst üste üç defa başpehlivan olduğunda altın kemerin sahibi olunduğunu anlatan Arınç, şöyle devam etti:

"Biz de üç defa milletvekilliği seçiminde tek başımıza iktidar olduk, altın kemer bizde. Başpehlivanız Kurtdeveli Mehmet Pehlivan gibi Allah'ın izniyle, Koca Yusuf'lar gibi, Kel Aliço'lar gibi, Mümin Molla'lar gibi... Günümüze gelirsek Ahmet Ayık'lar gibi Hamit Kaplan'lar gibi başa güreşiyoruz, oyumuz yüzde 50. Onlar oyumuzun yarısına kadar gelemiyorlar. Adam 'yüzde 20, yüzde 30 alacağım' bile diyemiyor. Ben yüzde 50 almışım. Şimdi akılları sıra, iftiralar atacaklar, yalan dolanlarla Başbakanımızı lekeleyecekler, partimizi küçültecekler. Yapamazsın. Her şeymizle biz Türkiye'nin yüzde 60'ından fazlasının belediyesine sahiptik. Şimdi de rekorumuz kıracağız, inşallah. Bir hafta sonra hayırlı, güzel, müjdeli haberleri alırız. Kavga yok, dövüş yok huzur içinde, selamet içinde seçime gidelim ama Türkiye'nin önüne kesmek, ufkunu karartmak isteyenler var. Yalanlar, iftiralar tutmadı, tutmaz. Ne kadar çamur atsalar, bizim elbisemize bulaşmaz. Adımız ak, üzerimizde siyah leke kabul etmeyiz."

 Arınç, AK Parti Altıntaş Belediye Başkan adayı Ferit Karabulut'u tanıttı.

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
   • Çok Okunanlar
     Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
     Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
     E-Posta: info@sansursuzhaber.com