BAŞBAKAN YARDIMCISI ARINÇ: "SABRİ ÜLKER İSMİ BİZE HEP GÜZELLİKLERİ ÇAĞRIŞTIRDI"

BAŞBAKAN YARDIMCISI ARINÇ: "SABRİ ÜLKER İSMİ BİZE HEP GÜZELLİKLERİ ÇAĞRIŞTIRDI"
BAŞBAKAN YARDIMCISI ARINÇ: "SABRİ ÜLKER İSMİ BİZE HEP GÜZELLİKLERİ ÇAĞRIŞTIRDI"

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Ülker'in kurucusu Sabri Ülker'in hayatına kaybetmesini üzüntüyle öğrendiğini belirterek, "Güzel eserler bırakarak ömrünü tamamladı. Uzun ve bereketli hayatına nice güzellikler sığdırdı. İsmi bize hep güzellikleri çağrıştırdı" dedi. ANKARA (ANKA) - Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Ülker'in kurucusu Sabri Ülker'in hayatına kaybetmesini üzüntüyle öğrendiğini belirterek, "Güzel eserler bırakarak ömrünü tamamladı. Uzun ve bereketli hayatına nice güzellikler sığdırdı. İsmi bize hep güzellikleri çağrıştırdı" dedi.
Arınç, Ülker'in kurucusu Sabri Ülker'in hayatına kaybetmesini üzüntüyle öğrendiğini belirtti. Sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden açıklamalarda bulunan Arınç, "Merhum Sabri Bey girişimci ve başarılı bir iş adamı olmanın yanı sıra hayırsever bir kişiliğe de sahipti. Merhum Sabri Bey başarılı bir iş adamıydı" dedi. Sabri Ülker'in imkansızlıklar içerisinden bir dünya markası çıkarmayı başardığını kaydeden Arınç, şöyle dedi:
"Onun iş hayatı doğruluk ve alın terinin kutsallığı üzerine kuruluydu. İş yaşamındaki başarısı kadar hayırda da öncüydü. Güzel eserler bırakarak ömrünü tamamladı. Uzun ve bereketli hayatına nice güzellikler sığdırdı. İsmi bize hep güzellikleri çağrıştırdı. Hep hayırlı hizmetleri ile tanıdık. Allah kendisine rahmet etsin. Başta evlatları olmak üzere tüm yakınlarının başı sağ olsun." (ANKA)
(HM/ÖZK) (Ankara)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com