Başbakan yine 'montaj' dedi

Başbakan yine 'montaj' dedi
Başbakan Erdoğan, kendisine ait olduğu iddia edilen ve Deniz Baykal'a yönelik kaset komplosunu yaptığı öne sürülen ses kaydının montaj olduğunu savundu.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, “Şimdi bu sabah arkadaşlarım bana bir şey söyledi hani malum Baykal ile ilgili bir olay vardı ya, yahu bunu benim ayarladığımı söylüyorlar. Kılıçdaroğlu denilen ahlak yoksunu adam diyor ki ‘açıklama yapsın.’ Yahu neyin açıklamasını yapacağım? Bu orada, sosyal medyaya düştüğü zaman onu sosyal medyadan kaldıran kim? Ben kaldırdım ben” dedi.
Erdoğan, özel helikopterle 11.40’da Düzce’ye geldi. 


Başbakan Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’ı, helikopterin indiği 18 Temmuz Stadı’nda AKP Düzce Milletvekilleri İbrahim Korkmaz ve Osman Çakır, Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram, AKPDüzce Belediye Başkan adayı Mehmet Keleş, AKP İl Başkanı Metin Kaşıkoğlu ve diğer ilgililer karşıladı. 
Anıtpark Alanı’nda partisinin düzenlediği konuşan Erdoğan, Düzce ve ilçelerine selam gönderirken, “Düzce’nin bugün maşallahı var. Allah nazardan saklasın. Bahçeli, Kılıçdaroğlu bu montaj nasıl. Sizin bu kardeşliğiniz var ya Düzce Allah daim etsin. 30 Mart seçimleri hayırlara vesile olsun” dedi.
Seçimlere sayılı günler kaldığını ve çok önemli bir seçime gidildiğini söyleyen Erdoğan, “Ya eski Türkiye ya da yeni Türkiye kazanacak” ifadelerini kullandı. 


Erdoğan “Recep Tayyip Erdoğan” sloganları eşliğinde konuşmasına devam ederken, “Eski Türkiye’de CHP zulmü vardı. Koalisyonların beceriksizliği vardı” dedi.


Erdoğan konuşmasında şunları kaydetti:
“Eski Türkiye’de çeteler, cuntalar, mafya vardı. Eski Türkiye’de kan vardı, milletin emeğini, ekmeğini canını emenler vardı. 12 yıl mücadele ettik. Cemaatlere can kurban ya. Ne cemaati örgüt örgüt. Yeni Türkiye’de huzur, kardeşlik, istikrar, refah, emeğini karşılığını alan çiftçi, iş, memur, emekli var. 
Bu kasetçiliğin merkezi nerede? Satış yeri Unkapanı, Tahtakale. Zaten ben Kılıçdaroğlu’na tavsiye ettim. Senden iyi kasetçi olur. Şimdi bu sabah arkadaşlarım bana bir şey söylediler. Malum Baykal’la ilgili bir olay vardı ya. Yahu bunu benim ayarladığımı söylüyorlar. Yine bir montaj. Ve Kılıçdaroğlu denilen ahlak yoksunu adam diyor ki ‘Açıklama yapsın.’ Yahu neyin açıklamasını yapacağım? Bunu anayasayı müzakere ederken, bu sosyal medyaya düştüğü zaman onu kaldıran kim ya? Ben kaldırdım ben. 


Bugün twitlerde Başbakan'a hakaret edilmesini söyleyen siz. Bu işi kendin yapıyorsun. Ahlak yoksunusun. Karakteri bu. Böyle montajlarla falan bir yere varamazsınız. Yarım saat içinde kaldırıp onu sosyal medyadan kaldırdan Başbakan'a bu saygısızlığı yapamazsın. Biz inancımızın gereği bu tür ahlaksızlıkları yapacak kadar ahlaksız densiz değiliz. Şuanda beraber yürüdüğünüz Pensilvanya'da da o var. Kasetleri, CD'leri beraber hazırlıyorsunuz. 25 Mart kaos olacak diyorlardı ne olu? 17 Aralık dediniz, 25 Aralık dediniz olmadı. Doldur boşat.” (SBK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com