'Başbakan'a 24 Saat Beddua Ediyorum'

'Başbakan'a 24 Saat Beddua Ediyorum'
Kaset skandalı sonrası MHP'den istifa eden Genel Başkan Yardımcısı Bülent Didinmez'in eşi ilk kez konuştu...

MHP'deki kaset skandalının siyasi yönü olduğu kadar aileye bakan tarafı da çok önemli. Zira geride aldatılan bir kadın var.

Bugüne kadar suskunluğunu koruyan MHP'li Bülent Didinmez'in emekli öğretmen eşi Yasemin Didinmez kaset skandalı sonrası ilk kez konuştu.

Sözcü'den Saygı Öztürk'e konuşan Yasemin Didinmez, kaset skandalı ile şoke olduklarını söyledi. Yasemin Didinmez, "Eşim nefsime hakim olamadı, soyadımız kirlendi" dedi.

Yasemin Didinmez, eşinin seks kasetinin çıkmasıyla ilgili şunları söyledi:

"Bu olayın çıkmasıyla evimize, içimize ateş düştü. Evet, eşim şeytana uydu. Ama önemli olan nefisine hakim olmasıydı. Çocuklarımın soyadı kirlendi.

Herşeyi affederim ama eşimin bu yaptıklarını asla affetmem. Allah kimseyi karşısına namus kiriyle çıkarmasın. O olaydan sonra eşimi görmedim de konuşmadım da..."

Ancak çocuklarımın babası olduğu için arkasındayım.

Allah'ın kamerası her zaman açık. Eşime bu tuzağı kuranlar da hem bu dünyada hem öbür dünyada kasetlerinin ortaya çıkması için gece gündüz dua ediyorum.

Başbakan Erdoğan'ın makamına saygı duyuyorum. Ancak, bize yaşatılanların, bin katının Başbakan'a da yaşatılmasını diliyorum. Başbakan'a 24 saat beddua ediyorum.

Genel başkanımız Devlet Bahçeli ne yaparsa, ne söylerse arkasındayız. Gereğini yaptı. İstifa kararı verdiğine göre haklıdır.


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com