Başbakan'a tehdit: Müşterim olan siyasetçi ve işdamlarını açıklarım

Başbakan'a tehdit: Müşterim olan siyasetçi ve işdamlarını açıklarım
İtalya’da ‘transseksüellerin kraliçesi’ olarak tanınan Efe Bal, katıldığı bir radyo programında yine ortalığı karıştırdı: “Ya vergimi veririm ya da tüm müşterilerimin adlarını açıklarım.”

Kendisine gelen 425 bin Euro’luk cezaya karşı perşembe günü Corriere della Sera gazetesinin binası önünde soyunan İtalya’nın ünlü Türk asıllı transseksüeli Efe Bal (37), katıldığı “La Zanzara” (Sivrisinek) isimli radyo programında ilginç açıklamalarda bulundu.

BAŞBAKAN’A SESLENDİ

13 yıldır İtalya’da yaşayan ve hayatını garantiye almak istediğini söyleyen Efe Bal, İtalya’nın yeni Başbakanı Matteo Renzi’ye seslenerek fahişelerin mesleğinin yasallaşmasını ve vergi vererek emekliliklerinde maaş almalarının sağlaması ile ilgili yasanın hükümet programına alınmasını istedi. Bal, “Biz fahişelerden vergi alın ki, o parayla hastaneler açın. Pahalı cihazlar alın. Bizden maddi olarak faydalanın” dedi. 

SİYASETÇİ VE İŞADAMI

Ülkede ‘transseksüeller kraliçesi’ olarak tanınan Bal, isteklerini yerine getirilmemesi halinde müşterisi olan pek çok siyasetçi, işadamı ve gazetecinin adını açıklamakla tehdit etti. (BCK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com