Başbakan'a tutuklu vekil tepkisi

Başbakan'a tutuklu vekil tepkisi
TBMM’nin 92. açılış yıldönümü dolayısıyla özel gündemle toplanan Meclis Genel Kurulu’na, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan konuşurken CHP Tokat Milletvekili Orhan Düzgün’ün, “Tutuklu vekiller hakkında ne düşünüyorsunuz Sayın Başbakan” diyerek bağırması damgas

İLK GELEN BAHÇELİ

Genel Kurul Salonu’na ilk gelen lider MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli oldu. Daha sonra CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Genel Kurul Salonu’na girdi. Genel Kurul Salonu’nda, BDP’li vekillerin olmaması dikkat çekti.

CHP’Lİ DÜZGÜN TUTUKLU VEKİLLERİ SORDU

CHP Tokat Milletvekili Orhan Düzgün, Meclis Genel Kurulu’nda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan kürsüde konuşurken yerinden, “Tutuklu vekiller hakkında ne düşünüyorsunuz Sayın Başbakan” diyerek yerinden bağırdı.

KOMUTANLAR ORADAYDI

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel ve kuvvet komutanları Genel Kurul’u izledi. Yüksek yargının locasında Anayasa Mahkemesi Başkanı yer almazken Danıştay Başkanı ve Yargıtay Başkanı Genel Kurul'u izledi.

HERKES KENDİ LİDERİNİ ALKIŞLADI

Genel Kurul’da konuşma yapmak için liderler sırayla kürsüye gelirken milletvekillerinin kendi liderlerini alkışlaması dikkat çekti.

BAŞBAKAN, BAHÇELİ’Yİ ALKIŞLADI

Bu arada MHP Genel Başkanı'nın konuşmasının sonunda Başbakan’ın Bahçeli’yi alkışlaması dikkat çekti.
Özel gündemle toplanan Genel Kurul yaklaşık 55 dakika sürdü. Liderler 10’ar dakikalık konuşma sürelerini aştı.
Başbakan, Genel Kurul’dan ayrıldıktan sonra Van’dan gelen çocuklarla fotoğraf çektirdi. Başbakan, çocuklara Van’ı ziyaret edeceğini söyledi.
(SRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com