Başbakan'a yaranmak için her fırsatı kullanıyor

Başbakan'a yaranmak için her fırsatı kullanıyor
Egemen Bağış Galatasaray'ın Fenerbahçe'den yediği 6 golü hatırlattı.

Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, katıldığı bir konferansta Galatasaray'la ilgili yaptığı yorumla GS taraftarlarını çok kızdıracak. "Türkiye'de çok başarılı işler yaptık. Türk lirasından 6 sıfırı bile sildik" diyen Bağış "tek başarısızlığımız Fener'in Galatasaray'a attığı 6 golü silememek" dedi.

İSTANBUL VE GALATASARAY DÜNYA MARKASI

Swiss Otel'de gerçekleştirilen "Marka 2012 Konferansı"nda gazeteci Murat Sabuncu'nun sorularını yanıtlayan Bakan Bağış, gazeteci Sabuncu'nun "Niye dünyaya mahal olmuş Türk markası yok, İstanbul’u ve Galatasaray’ı saymazsak?" sorusu üzerine, Galatasaray 'ın 6 Kasım 2002 tarihinde Fenerbahçe karşısında mağlup olduğu 6-0'lık skoru hatırlattı.

TEK BAŞARISIZLIĞIMIZ GALATASARAY'IN YEDİĞİ 6 GOLÜ SİLEMEMEK OLDU

Bu fırsatı kaçırmayan Bağış Fenerli olan Başbakan Erdoğan'a yaranmak için şu sözleri sarf etti. Bağış, "Ben burada iktidarın birçok başarısını övdüm, yaptıklarımızı anlattım ama bir başarısızlığımızı da size burada itiraf etmek zorundayım. Biz Türkiye’de son 10 yılda çok iş yaptık. En önemlilerinden bir tanesi de Türk lirasından 6 sıfırı silmek oldu. Ama Galatasaray’ın yediği 6-0’ı biz bile silemedik". (MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com